Wysoka prowizja

Zarabiaj razem z nami na systemach do rejestracji czasu pracy!

Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) poszukuje nowych partnerów biznesowych do nawiązania długo lub krótko terminowej współpracy.

Jeżeli wiesz jak dotrzeć do decyzyjnych osób wśród małych- średnich i dużych firm oraz umiejętnie potrafisz zarekomendować nasze rozwiązania informatyczne/technologiczne, to zapraszamy Ciebie do nawiązania owocnej współpracy.

Chcemy abyś rekomendował/a nasze autorskie systemy [BIOFINGER-KD/RCP oraz RFID-KD/RCP] do rejestracji czasu pracy i/lub kontroli dostępu na odcisk palca lub na karty zbliżeniowe wśród swoich znajomych osób i zaprzyjaźnionych firm.

Oferujemy:
Uczciwe warunki współpracy i rozliczania prowizji.
Prowizję 35% od zysku netto każdego sprzedanego systemu rejestracji czasu pracy i/lub kontroli dostępu.
Możliwość uzyskania prowizji na poziomie 50% od zysku netto.
Podstawowe szkolenie z zakresu systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu.   Życzymy Tobie szybkiego pozyskania nowego klienta i
pamiętaj o naszej propozycji biznesowej
🙂*Oferta współpracy biznesowej jest skierowana do osób fizycznych/prywatnych. Oferta nie jest skierowana do osób (pracowników firm) w których nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) uczestniczy w procesie ofertowania na dostawę lub wdrożenie systemu do rejestracji czasu pracy i/lub kontroli dostępu.

 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy :-)