System RCP z foto-rejestracją zdarzeń

Kontrola dostępu oraz foto rejestracja czasu pracy w biurach i zakładach przemysłowych wymagają zastosowania nowych technologii. FotoRejestratory czasu pracy oparte o kody PIN i karty zbliżeniowe nie zawsze są wystarczająco skuteczne i pozostawiają pole do ewentualnych nadużyć oraz błędów. Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) proponuje przedsiębiorcom nowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące dane biometryczne i fotorejestrację zdarzeń RCP.

Fotorejestracja » doskonałe rozwiązanie w systemach RCP na karty zbliżeniowe

Dlaczego fotorejestracja w fotorejestratorach RCP to korzystne rozwiązanie?
Identyfikacja pracowników staje się w ten sposób bardziej wielostopniowa. Z wykonanych zdjęć przy okazji rejestracji zdarzenia związanego z pracą można korzystać retrospektywnie. Zdjęcie w formacie JPG pozwala na precyzyjną kontrolę i stanowi dowód w przypadku błędu lub pracowniczego nadużycia.

Nowoczesne fotorejestratory RCP oferowane przez PTC SECURITY SYSTEMS

FotoRejestratory RCP BIOFINGER.iClock660 oraz BIOFINGER.iClock680 by zapewniać przedsiębiorcom kompleksową obsługę, wykorzystują jednocześnie kilka zdobyczy techniki. Poza ewidencją na podstawie odcisków palca (8 tys. zapamiętanych cyfrowych obrazów linii papilarnych), kodu PIN oraz karty zbliżeniowej (30 tys. przypisanych kart) są wyposażone przez producenta właśnie w system fotorejestracji zdarzeń RCP za sprawą wbudowanej kamery.

Foto-rejestratory RCP przystosowano także do pracy w dość trudnych warunkach przy wysokich temperaturach i wilgotności powietrza. Wygodna obsługa foto-rejestratorów RCP z przyciskami funkcyjnymi F1-F6 i kolorowym wyświetlaczem sprawia, że poza gwarancją ochrony interesów przedsiębiorcy, sprzęt jest po prostu niezawodny.

Zalety dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW

Twórcy wspomnianych fotorejestratorów RCP zadbali również o wygodne wykorzystanie gromadzonych danych (rejestrów i fotorejestrów RCP) za sprawą autorskiego oprogramowana BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR. Dzięki niemu dane można wygodnie eksportować do oprogramowania kadrowo-płacowego, jak również generować indywidualne i grupowe raporty dotyczące pracy robotników lub podwykonawców. Same fotorejestratory RCP poza rozpoczęciem i zakończeniem czasu pracy rejestrują także wejścia i wyjścia o charakterze służbowym i prywatnym.

Foto rejestratory RCP z serii BIOFINGER.iClock660 i BIOFINGER.iClock680 powstały dzięki doświadczeniu firmy PTC SECURITY SYSTEMS, które już od 2003 roku dostarcza podobne rozwiązania klientom z Polski.Rok 2018  |  Autor PTC SECURITY SYSTEMS  |  Źródło: Opracowanie własne

Pozostałe artykuły branżowe:


 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy 🙂