System RCP z foto-rejestracją zdarzeń

Kontrola dostępu oraz foto rejestracja czasu pracy w biurach i zakładach przemysłowych wymagają zastosowania nowych technologii. FotoRejestratory czasu pracy oparte o kody PIN i karty zbliżeniowe nie zawsze są wystarczająco skuteczne i pozostawiają pole do ewentualnych nadużyć oraz błędów. Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) proponuje przedsiębiorcom nowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące dane biometryczne i fotorejestrację zdarzeń RCP.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Fotorejestracja » doskonałe rozwiązanie w systemach RCP na karty zbliżeniowe

Dlaczego fotorejestracja w fotorejestratorach RCP to korzystne rozwiązanie?
Identyfikacja pracowników staje się w ten sposób bardziej wielostopniowa. Z wykonanych zdjęć przy okazji rejestracji zdarzenia związanego z pracą można korzystać retrospektywnie. Zdjęcie w formacie JPG pozwala na precyzyjną kontrolę i stanowi dowód w przypadku błędu lub pracowniczego nadużycia.

FotoRejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe z kamerą

Nowoczesne fotorejestratory RCP oferowane przez PTC SECURITY SYSTEMS

FotoRejestratory RCP BIOFINGER.iClock660 oraz BIOFINGER.iClock680 by zapewniać przedsiębiorcom kompleksową obsługę, wykorzystują jednocześnie kilka zdobyczy techniki. Poza ewidencją na podstawie odcisków palca (8 tys. zapamiętanych cyfrowych obrazów linii papilarnych), kodu PIN oraz karty zbliżeniowej (30 tys. przypisanych kart) są wyposażone przez producenta właśnie w system fotorejestracji zdarzeń RCP za sprawą wbudowanej kamery.

Foto-rejestratory RCP przystosowano także do pracy w dość trudnych warunkach przy wysokich temperaturach i wilgotności powietrza. Wygodna obsługa foto-rejestratorów RCP z przyciskami funkcyjnymi F1-F6 i kolorowym wyświetlaczem sprawia, że poza gwarancją ochrony interesów przedsiębiorcy, sprzęt jest po prostu niezawodny.

Zalety dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW

Twórcy wspomnianych fotorejestratorów RCP zadbali również o wygodne wykorzystanie gromadzonych danych (rejestrów i fotorejestrów RCP) za sprawą autorskiego oprogramowana BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR. Dzięki niemu dane można wygodnie eksportować do oprogramowania kadrowo-płacowego, jak również generować indywidualne i grupowe raporty dotyczące pracy robotników lub podwykonawców. Same fotorejestratory RCP poza rozpoczęciem i zakończeniem czasu pracy rejestrują także wejścia i wyjścia o charakterze służbowym i prywatnym.

Foto rejestratory RCP z serii BIOFINGER.iClock660 i BIOFINGER.iClock680 powstały dzięki doświadczeniu firmy PTC SECURITY SYSTEMS, która już od 2003 roku dostarcza podobne rozwiązania klientom z Polski.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Fotorejestracja czasu pracy

Fotorejestracja czasu pracy to wraz z wykorzystaniem danych biometrycznych (odcisku palca) najnowocześniejsza technologia w dziedzinie RCP. Fotorejestracja czasu pracy jako funkcja rejestratora pozwala nie tylko chronić pracodawcę przed nadużyciami, ale w razie potrzeby również szybko udowodnić nadużycie. Urządzenia, których częścią jest także fotorejestracja czasu pracy, działają we współpracy z dedykowanym oprogramowaniem producenckim, takim jak BIOFINGER/SW.

Fotorejestracja czasu pracy

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca

W nowoczesnych zakładach pracy i biurowcach coraz częściej spotkamy urządzenia, takie jak biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca, który pozwala lepiej kontrolować rzetelność pracowników. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu – np. BIOFINGER/SW, biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca ułatwia prowadzenie polityki kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca, dzięki wykorzystaniu linii papilarnych chroni interes pracodawcy, zaś wbudowana kamera pozwala rejestrować potencjalne nadużycia.

Biometryczny FotoRejestrator czasu pracy z kamerą

Foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID

Foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID wykorzystuje fale radiowe przepływające pomiędzy czytnikiem a dedykowaną pracownikowi kartą. Kamera, w którą wyposażony jest foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID sprawia, że dzięki wykonanym przy każdej autoryzacji zdjęciom, pracownicy nie mogą pożyczać sobie kart. Dobry foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID może zawierać dodatkowe sposoby autoryzacji, takie jak kody PIN i odciski linii papilarnych, a dzięki dedykowanemu oprogramowaniu (np. BIOFINGER/SW) możliwe jest przeglądanie zdjęć i tworzenie raportów na temat czasu pracy, uwzględniając także służbowe i prywatne wyjścia.

FotoRejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe z kamerą

Foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne

Dobry foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne zapewnia kilka poziomów autoryzacji, w tym również kody PIN i dane biometryczne. Dzięki temu wraz dedykowanym oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne tworzy szczelny, skutecznie zapobiegający nadużyciom pracowniczym system RCP. Foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne może współpracować nawet z dziesiątkami tysięcy kart i zapewniać bufor zdarzeń na poziomie kilkuset tysięcy statusów, rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz prywatnych i służbowych wyjść i powrotów.

Foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe

Jeszcze inną opcję stanowi foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe, który działa na podobnej zasadzie jak czytniki kart i również współpracuje z producenckim oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW. Foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe bywa rozwiązaniem preferowanym przez pracowników ze względu na wygodę korzystania z breloków, które można na przykład przypiąć do kluczy. Dobry foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe poza kamerą i czytnikiem posiada także czytnik danych biometrycznych.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą

Biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą oraz dedykowane oprogramowanie producenta BIOFINGER/SW to elementy niezawodnego systemu RCP i kontroli dostępu dla firm o różnym profilu. Dobry biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą jest przystosowany także do pracy w dość niskich, a także bardzo wysokich temperaturach, więc stanowi rozwiązanie nie tylko do biurowców. Najlepszy biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą osiąga współczynnik błędnych akceptacji na poziomie niższym od 0.0001% oraz błędnych odrzuceń poniżej 1%, dzięki czemu RCP i kontrola dostępu z foto rejestracją są praktycznie niezawodne.

Czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą

Wybierając czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą warto postawić również na dedykowane i wielofunkcyjne oprogramowanie, takie jak BIOFINGER/SW. Dzięki niemu dane gromadzone przez czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą można łatwo analizować i tworzyć niezbędne raporty. Poza tym oprogramowanie, z jakim współpracuje czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą można zintegrować z najpopularniejszymi programami do obsługi kadrowo-płacowej.

Czytnik RCP z kamerą

Najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać niezawodny czytnik RCP z kamerą, to oprócz wspomnianego oprogramowania BIOFINGER/SW, wykorzystanie danych biometrycznych (odcisk palca) oraz szeroki bufor zdarzeń i pamięć pozwalająca na zgromadzeni w bazie tysięcy cyfrowych obrazów linii papilarnych. Czytnik RCP z kamerą musi zapewniać bezsprzeczną identyfikację postaci na wykonywanych zdjęciach, czemu służy kamera o rozdzielczości powyżej 1 Mpix. Producent powinien również przetestować urządzenie, by potwierdzić, że jego czytnik RCP z kamerą charakteryzuje się bardzo niskimi współczynnikami błędnych akceptacji i odrzuceń.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca

Dobry biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca to urządzenie zapewniające kilka poziomów identyfikacji pracowniczej, a przy okazji wysoką jakość kontroli dostępu. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca BIOFINGER/SW poza liniami papilarnymi wykorzystuje również kody PIN i karty zbliżeniowe. Dane o zdarzeniach, które gromadzi biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca poprzez dedykowane oprogramowanie (na przykład BIOFINGER/SW), trafiają do programów kadrowo-płacowych, zaś zdjęcia mogą stanowić dowód pracowniczych nadużyć.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec

Linie papilarne to unikalny znak rozpoznawczy każdego człowieka, dlatego biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec jest doskonałym narzędziem do systemu RCP. Jednocześnie warto pamiętać, że odcisk palca nie w pełni chroni pracodawcę przed nadużyciami, ponieważ jeden pracownik może pomóc innemu w opuszczeniu budynku, czemu zapobiega biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec, a konkretnie kamera. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec wykonuje zdjęcia przy każdej autoryzacji, które można przeglądać korzystając z oprogramowana, takiego jak BIOFINGER/SW.

Foto-rejestrator czasu pracy

Foto-rejestrator czasu pracy to kompleksowa ochrona interesów pracodawcy, bo przy każdej autoryzacji wykonuje zdjęcia pracowników. Wbudowana kamera, w jaką wyposażony jest foto-rejestrator czasu pracy posiada na tyle dokładną rozdzielczość, by identyfikacja pracowników lub podwykonawców była stuprocentowa. Wybierając foto-rejestrator czasu pracy najlepiej zdecydować się na urządzenie, które poza kartami zbliżeniowymi wykorzystuje dane biometryczne – unikalne dla każdej osoby.

Foto-rejestrator godzin pracy

Foto-rejestrator godzin pracy jest niezawodny, ponieważ wykonując zdjęcia przy użyciu wbudowanej kamery, nie daje pracownikom pola do nadużyć. W ten sposób foto-rejestrator godzin pracy wraz dedykowanym oprogramowaniem producenckim jak BIOFINGER/SW, tworzy funkcjonalny system RCP. Dzięki temu foto-rejestrator godzin pracy to nie tylko narzędzie kontroli, ale również ułatwienie w obsłudze kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa.

Foto-rejestrator RCP z kamerą

Dobry foto-rejestrator RCP z kamerą to urządzenie proste w obsłudze, także dzięki kolorowemu wyświetlaczowi. Foto-rejestrator RCP z kamerą uwzględnia różne statusy i zdarzenia, takie jak rozpoczęcie i koniec pracy, a także wyjścia o charakterze służbowym i prywatnym. Mechanizm działania czytnika, dzięki zdjęciom wykonywanym przy każdej autoryzacji, a często także użycia odcisków palców, skutecznie zniechęca pracowników do nadużyć i zapobiega pomyłkom.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Rejestrator czasu pracy z kamerą

Rejestrator czasu pracy z kamerą stanowi dobry przykład tego, jak nowoczesne technologie przyczyniają się do oszczędności w przedsiębiorstwach. Karty zbliżeniowe, breloki, a nawet dane biometryczne pozostawiają zatrudnionym osobom niewielkie pole do nadużyć, jednak rejestrator czasu pracy z kamerą wykonuje zdjęcia pozwalające retrospektywnie analizować zdarzenia. Jeśli rejestrator czasu pracy z kamerą współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW, można tego dokonywać praktycznie w czasie rzeczywistym.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka, współpracujący z oprogramowaniem BIOFINGER/SW potrafi zapamiętać wiele tysięcy obrazów odcisków palców. Oznacza to w praktyce, że biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka sprawdzi się w dużym biurowcu jak również w zatrudniającej wiele osób fabryce. Ponadto biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka wykonuje i zapamiętuje zdjęcia pracowników podczas każdej zmiany statusu, co doskonale chroni interes pracodawcy.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne może pracować samodzielnie lub w sieciach LAN/WAN przesyłając informacje i zdjęcia do dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne jako element systemu RCP pozwala lepiej kontrolować pracowników. Ponadto biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne razem z oprogramowaniem znacząco ułatwia rozliczanie czasu pracy i całą politykę kadrowo-płacową.

Biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą

Przedsiębiorstwa stawiające na najbardziej niezawodne rozwiązania w zakresie RCP wybierają biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą, współpracujący z producenckim oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW. Biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą praktycznie eliminuje ryzyko nadużyć pracowniczych, bo linie papilarne są unikalną cechą każdego człowieka, a wykonane przez kamerę zdjęcia przy każdej autoryzacji stanowić mogą niezbity dowód oszustwa. Wybierając biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą warto zwrócić uwagę na zapamiętywany bufor zdarzeń, a także liczbę cyfrowych obrazów linii papilarnych.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą

Dzięki wielostopniowej autoryzacji i możliwości wykonywania zdjęć biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą stanowi przy okazji doskonałe narzędzie kontroli dostępu. Biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą potrafi między innymi odróżnić kilkadziesiąt okresów dostępu, a także kilka grup użytkowników. Zdjęcia jakie wykonuje biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą o rozdzielczości 1,3 Mpix są wystarczająco dobrej jakości, by dało się łatwo identyfikować osoby dokonujące autoryzacji.

Rejestrator RCP z kamerą

Spryt nieuczciwych pracowników pozwala niekiedy oszukać rejestrator RCP. Z kamerą w wbudowaną w urządzenie jest to jednak niemożliwe. Zdjęcia wykonane przez rejestrator RCP z kamerą mogą stanowić niezbity dowód nadużycia. Jeśli firma wyposaży budynek w dobry rejestrator RCP z kamerą i danymi biometrycznymi oraz w dedykowane oprogramowanie przygotowane przez producenta, system RCP i kontroli dostępu jest stuprocentowo szczelny.

Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą

Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą to rozwiązanie dedykowane praktycznie wszystkim firmom. Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą świetnie sprawdzi się zarówno w biurowcu, jak i w fabryce i magazynie. Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą i oprogramowaniem takim jak BIOFINGER/SW kontroluje obecność, ale również analizuje i rozlicza czas pracy osób zatrudnionych na stałe, podwykonawców czy też pracowników kontraktowych.

Zegar RCP z wbudowaną kamerą

Nie istnieje nowocześniejsze rozwiązanie do rejestracji czasu pracy niż zegar RCP z wbudowaną kamerą. Współczesny zegar RCP z wbudowaną kamerą zapewnia wielostopniową weryfikację (odcisk palca, karta zbliżeniowa, kody PIN), a kamera wykonuje zdjęcia pracowników, by nie dochodziło do nadużyć. Aby udoskonalić obsługę kadrową firmy, zegar RCP z wbudowaną kamerą powinien posiadać dedykowane oprogramowanie przygotowane przez producenta, takie jak BIOFINGER/SW.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.