Dlaczego my?

    15 lat na polskim rynku


Innowacyjne technologie biometryczne BIOFINGER-KD/RCP, BIOFACE-KD/RCP oraz tradycyjne rozwiązania na karty zbliżeniowe RFID-KD/RCP kompleksowo instalujemy na terenie całej Polski od 2003 roku.

Samodzielnie wdrożyliśmy również kilka systemów rejestracji czasu pracy na Litwie.
Od niedawna rozwijamy również eksport naszych innowacyjnych rozwiązań KD i RCP do Grecji.


    Duża ilość różnych Klientów w całej Polsce


Od 2003 roku oferujemy kompleksowe usługi oraz rozwiązania przystosowane dla małych, średnich i dużych firm oraz dla zróżnicowanej administracji państwowej.

Samodzielnie wdrożyliśmy przeszło 450 różnych systemów biometrycznych (głównie na odcisk palca), na karty zbliżeniowe RFID oraz kilka rozbudowanych instalacji teletechnicznych (systemów bezpieczeństwa).

Zrealizowaliśmy również bardzo dużo dostaw urządzeń do samodzielnego montażu przez naszych Klientów oraz sieć partnerów i instalatorów.


    Stawiamy na Badania i Rozwój (R&D) w oprogramowanie do KD/RCP


Na bieżąco monitorujemy i analizujemy nowe oczekiwania stawiane przez naszych Klientów w zakresie programów do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu.

Nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze autorskie oprogramowanie BIOFINGER/SW oraz BIOFINGER/SVR.
Świadczy o tym obszerna historia aktualizacji programów.

Realizujemy również dedykowane usługi programistyczne dla Klientów, którzy oczekują innych rozwiązań informatycznych.


    Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne wraz z możliwie najlepszym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

W przypadku kompleksowych wdrożeń wykonywanych przez naszą firmę PTC SECURITY SYSTEMS, okres gwarancji na oferowane usługi oraz produkty wynosi 24 miesiące.


    Szeroka wiedza techniczna i branżowe doświadczenie


Profesjonalnie i skutecznie potrafimy rozwiązywać problemy techniczne dotyczące naszej branży, oferowanych produktów, systemów KD/RCP oraz autorskiego oprogramowania.

Zawsze służymy dobrą radą i dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów.
Naszym nadrzędnym celem jest uzyskanie opinii profesjonalnego producenta, wykonawcy i dostawcy, a przede wszystkim pewnego i stabilnego partnera w biznesie.


    Najlepszy zespół ludzi


Stanowimy mały zespół doświadczonych i zgranych pracowników, inżynierów dla których praca i rozwój firmy stanowi pasję.

W procesie realizacji wszystkich projektów zawsze dbamy o zasady bezpieczeństwa i przestrzegamy przepisów BHP.

Doświadczenie i profesjonalizm kadry menedżerskiej pozwala na dynamiczny rozwój firmy PTC SECURITY SYSTEMS, nieustanne zwiększanie asortymentu produktów i usług oraz rozszerzanie zakresu i obszaru działalności firmy.

Zapewniamy naszym Klientom pełną stabilność i bezpieczeństwo w biznesie, budując silną i rozpoznawalną markę oraz wiodącą pozycję firmy na polskim rynku.


    Niezbędne koncesje, licencje, certyfikaty itd.


Posiadamy wszystkie niezbędne koncesje oraz licencje do wykonywania działalności w naszej branży:

 • Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego, wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 • Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia, wydana przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku.

 • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową o klauzuli POUFNE.

Jesteśmy również kreatywni, zdobywamy nagrody i dyplomy za wdrażanie innowacyjnych produktów i usług:

 • Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2010
  Firma PTC SECURITY SYSTEMS wygrała konkurs 'Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju' organizowany przez Fundację Innowacji Rozwoju w Warszawie w kategorii Innowacyjny produkt : BIOMETRYCZNY SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU NA ODCISK PALCA BIOFINGER-KD i uzyskała Tytuł : Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2010.

 • Pomorski Lider Innowacji 2006
  Firma PTC SECURITY SYSTEMS została laureatem konkursu Pomorski Lider Innowacji 2006 w kategorii Innowacyjna Usługa.

W miarę możliwości uczestniczymy również w różnych szkoleniach organizowanych przez innych producentów.
Posiadamy różne certyfikaty przyznane przez firmy: Siemens, GE Security Polska, SATEL, Molex Premise Networks.


    Przystępne ceny na każdą kieszeń


Oferujemy kompleksowe usługi instalacyjne, programistyczne, szkoleniowe oraz dostawy urządzeń do samodzielnego montażu dopasowane na każdą kieszeń naszych Klientów.

Kompleksowe rozwiązania RCP wdrażamy już od 3132 zł netto*

*dotyczy instalacji małego systemu Rejestracji Czasu Pracy na terenie województwa pomorskiego – jeden czytnik RCP z serii RFID.S260U, 20 kart zbliżeniowych, zestaw zasilania awaryjnego, mała podstawa montażowa, oprogramowanie BIOFINGER/SW (licencja na 1 stanowisko komputerowe, wersja do 100 użytkowników), montaż i konfiguracja czytników RCP, zasilania awaryjnego oraz jedna godzina szkolenia administratora.


    Otrzymasz dodatkowe rabaty


Jeżeli zdecydujesz się na wybór naszej firmy w zakresie kompleksowego wdrożenia biometrycznego lub zbliżeniowego systemu rejestracji czasu pracy [BIOFINGER-RCP, BIOFACE-RCP, RFID-RCP] lub kontroli dostępu [BIOFINGER-KD, BIOFACE-KD, RFID-KD], to masz możliwość otrzymania dodatkowych rabatów:

 • 5% rabatu na całą wartość faktury za wykonanie 100% przedpłaty

 • 15% rabatu na usługę montażu za polecenie nowego Klienta, który złoży zamówienie na kompleksowe wdrożenie biometrycznego lub zbliżeniowego systemu KD/RCP

    ... mało argumentów?


Jeżeli potrzebujesz więcej argumentów na to aby zlecić nam instalację biometrycznego lub zbliżeniowego systemu rejestracji czasu pracy [RCP] lub kontroli dostępu [KD], to zapraszamy Ciebie serdecznie do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z zespołem naszej firmy.