Rejestratory czasu pracy RCP 🕗


Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego systemu do rejestracji czasu pracy BIOFINGER-RCP, BIOFINGER-RCP/FOTO lub kontroli dostępu BIOFINGER-KD, uprzejmie Państwa prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie SUPER OFERTA dla nowych Klientów w części Pytania do Klienta:


Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu ekonomicznej oferty na dostawę systemu BIOFINGER-RCP lub BIOFINGER-RCP/FOTO do samodzielnego montażu lub oferty na kompleksową instalację elektronicznego systemu do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy na odcisk palca i/lub na karty zbliżeniowe RFID przeprowadzoną przez naszą firmę.Zachęcamy Państwa do poznania wszystkich możliwości systemu BIOFINGER-KD/RCP

Funkcjonalności systemu BIOFINGER


✩✩✩ Słownik RCP ▷

Rejestrator czasu pracy

Rejestrator czasu pracy ma za zadanie rejestrować oraz ewidencjonować rzeczywisty czas pracy pracowników. Każde przedsiębiorstwo posiada swój rytm pracy, do którego można skonfigurować nasz system BIOFINGER-RCP. Oznacza to, że można w ustawieniach określić czas pracy i automatycznie rozliczać np. nadgodziny. Do dyspozycji działu kadr są cztery różne raporty – indywidualny, zbiorowy, a także dzienna i okresowa ewidencja obecności pracowników.

Rejestrator czasu pracy jaki wybrać?

Zastanawiasz się nad tym, który rejestrator czasu pracy i jaki wybrać? Na rynku jest wiele aplikacji, a czytników RCP na chińskich portalach można znaleźć tysiące. Jeżeli uważasz, że Twoją firmę nie stać na oprogramowanie niskiej jakości możemy polecić Ci niezawodny system BIOFINGER-RCP, który opracowaliśmy sami, a który doskonalimy od 17 lat! Nasze oprogramowanie BIOFINGER/SW to wiarygodne zegary czasu pracy. Zastosowane przez nas algorytmy nie tylko zliczają czas pracy, ale tworzą gotowe raporty.

Rejestrator czasu pracy urządzenia

Współcześni pracodawcy dbający o swój interes i uczciwość powszechnie korzystają z narzędzi, takich jak rejestrator czasu pracy. Urządzenia tego typu działają w oparciu o karty zbliżeniowe, breloki lub dane biometryczne, takie jak odcisk palca, które potrafi odczytać rejestrator czasu pracy. Urządzenia archiwizują rozpoczęcie i zakończenie pracy, a także przerwy. Dane można wykorzystywać do tworzenia zestawień lub bieżącego monitorowania, na które pozwala rejestrator czasu pracy – urządzenia tworzące system RCP przekazują dane do dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW poprzez sieć LAN/WAN.

Biometryczny rejestrator czasu pracy na palec

Rejestrator czasu pracy pracownika

Rejestrator czasu pracy pracownika to urządzenie, które skutecznie uszczelnia kontrolę czasu pracy. Rejestrator czasu pracy pracownika standardowo wymaga przyłożenia do czytnika indywidualnej karty zbliżeniowej i potwierdzenia statusu, takiego jak choćby rozpoczęcie i zakończenie pracy lub wyjście służbowe. Nowoczesny rejestrator czasu pracy pracownika może również wykorzystywać dane biometryczne – obraz linii papilarnych lub geometrię twarzy, jeśli jest wyposażony w specjalną kamerę.

Karta zbliżeniowa czy palec (odcisk palca)?

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki rejestrator czasu pracy wybrać do swojej firmy, trzeba najpierw zastanowić się nad tym jak wygląda organizacja pracy – ilu pracowników pracuje, na ile zmian i jaką pracę wykonują – jaka jest proporcja pracowników biurowych do produkcyjnych. Najważniejszy dylemat to zawsze karta czy odcisk palca. Karty zbliżeniowe są zawodne, a biometryka nie zawsze jest możliwa do wprowadzenia. Można zatem pokusić się o kompromis - rejestrator czasu pracy z kamerą. Oznacza to, że pracownik, którego wejście lub wyjście jest ewidencjonowane przez kartę, jest również rejestrowany przez kamerę, która robi dodatkowo zdjęcie.

Jak mierzyć czas pracy pracownika?

Każdy przedsiębiorca prowadzi ewidencję lub rejestr godzin przepracowanych przez poszczególne osoby w firmie. Jak mierzyć czas pracy pracownika skutecznie? Rejestrator czasu pracy pracownika powinien być umieszczony w dobrze widocznym miejscu, aby minimalizować ryzyko, że pracownik zapomni użyć karty lub breloka. Rejestratory czasu pracy należy montować w pomieszczeniach zamkniętych, tak aby nie były narażone na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Dodatkowo biometryczny rejestrator czasu pracy na odcisk palca zmniejsza ryzyko niewłaściwej identyfikacji pracownika.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy na odcisk palca

Rejestrator do ewidencji czasu pracy

Wybierając rejestrator do ewidencji czasu pracy należy zwrócić uwagę na potrzeby własnego przedsiębiorstwa. W mniejszych firmach, do ewidencji czasu pracy, często sprawdza się standardowy rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe, jednak w dużych przedsiębiorstwach pole do nadużyć pracowniczych jest szersze, a kontrola utrudniona. Wówczas z pomocą przychodzi biometryczny rejestrator do ewidencji czasu pracy wyposażony w czytnik linii papilarnych, a nawet wbudowaną kamerę i możliwość wykonywania zdjęć w procesie autoryzacji pracowników.

Rejestrator do rejestracji czasu pracy

Niezależnie od tego, czy rejestrator czasu pracy identyfikuje pracowników na podstawie kart czy linii papilarnych, wymagane jest zastosowanie specjalnego oprogramowania. Gdy przynajmniej jeden rejestrator do rejestracji czasu pracy wysyła dane do systemu komputerowego, ich monitorowanie, archiwizowanie i analiza jest możliwa z poziomu komputera, dzięki naszemu autorskiemu programowi BIOFINGER/SW. Instalator, który dostarcza klientowi końcowemu rejestrator do rejestracji czasu pracy, powinien zapewnić cały system RCP, w tym również wspomniane oprogramowanie BIOFINGER/SW – najlepiej możliwe do zintegrowania z systemem kadrowo-płacowym.

Rejestrator godzin pracy

Rejestrator godzin pracy działający w oparciu o karty, breloki lub dane biometryczne stanowi nie tylko narzędzie kontroli pracowników i zabezpieczenie pracodawcy przed nieuczciwością. Rejestrator godzin pracy ułatwia także prowadzenie kadr, w tym na przykład rozliczanie nadgodzin. Jest to jednak możliwe wyłącznie, gdy do rejestratora godzin pracy producent dostarcza także dedykowane skuteczne oprogramowanie BIOFINGER/SW.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą

SUPER OFERTA na rejestrator godzin pracy

System BIOFINGER-KD/RCP w swojej ofercie ma różne rejestratory czasu pracy oraz autorskie oprogramowanie, które można dostosować do potrzeb firmy. Obecnie nasza SUPER OFERTA na rejestrator godzin pracy obejmuje kompleksowe wdrożenie systemu lub wysyłkę zestawu (oprogramowanie + rejestrator czasu pracy). Ta opcja jest oczywiście tańsza, choć wymaga od Klienta samodzielnego działania, które wspieramy poprzez zdalne szkolenie i suport techniczny – zatem warto rozważyć tę opcję.


Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego systemu do rejestracji czasu pracy BIOFINGER-RCP, BIOFINGER-RCP/FOTO lub kontroli dostępu BIOFINGER-KD, uprzejmie Państwa prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie SUPER OFERTA dla nowych Klientów w części Pytania do Klienta:


Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu ekonomicznej oferty na dostawę systemu BIOFINGER-RCP lub BIOFINGER-RCP/FOTO do samodzielnego montażu lub oferty na kompleksową instalację elektronicznego systemu do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy na odcisk palca i/lub na karty zbliżeniowe RFID przeprowadzoną przez naszą firmę.


Rejestrator czasu pracy BIOFINGER-RCP
W poniższej tabeli znajdą Państwa zestawienie wszystkich oferowanych rejestratorów czasu pracy, zgodnie z metodą autoryzacji użytkowników:

Rejestratory RCP do celów rejestracji czasu pracy

Biometryczna Rejestracja Czasu Pracy
(na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

Tradycyjna Rejestracja Czasu Pracy
(na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

Czytniki biometryczne RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne) z serii BIOFINGER

 • czytnik biometryczny (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • czytnik biometryczny do celów rejestracji czasu pracy
 • czytnik biometryczny RCP
 • czytnik RCP z kamerą
 • czytnik czasu pracy
 • czytnik linii papilarnych RCP

Czytniki kart zbliżeniowych RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe) z serii RFID

 • czytnik RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • czytnik RCP z kamerą
 • czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy
 • czytnik na karty zbliżeniowe do celów RCP
 • czytnik czasu pracy
 • czytnik linii papilarnych RCP

Terminale RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

 • biometryczny terminal czasu pracy
 • terminal czasu pracy (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • terminal do rejestracji czasu pracy
 • terminal do ewidencji czasu pracy
 • terminal godzin pracy

Terminale RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

 • terminal czasu pracy (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • terminal do rejestracji czasu pracy
 • terminal do ewidencji czasu pracy
 • terminal godzin pracy

Rejestratory RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

 • biometryczny rejestrator czasu pracy
 • rejestrator czasu pracy (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • rejestrator czasu pracy z kamerą
 • rejestrator do rejestracji czasu pracy
 • rejestrator do ewidencji czasu pracy
 • rejestrator godzin pracy

Rejestratory RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

 • rejestrator czasu pracy (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • rejestrator czasu pracy z kamerą
 • rejestrator do rejestracji czasu pracy
 • rejestrator do ewidencji czasu pracy
 • rejestrator godzin pracy

Zegary RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

 • biometryczny zegar czasu pracy
 • zegar czasu pracy (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • zegar do rejestracji czasu pracy
 • zegar do ewidencji czasu pracy
 • zegar godzin pracy

Zegary RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

 • zegar czasu pracy (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • zegar do rejestracji czasu pracy
 • zegar do ewidencji czasu pracy
 • zegar godzin pracy

Biometryczna Foto Rejestracja Czasu Pracy z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

Foto-Rejestracja Czasu Pracy z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

Biometryczne FotoRejestratory czasu pracy z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne) z serii BIOFINGER/FOTO

 • czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • czytnik biometryczny z wbudowaną kamerą do celów rejestracji czasu pracy
 • czytnik biometryczny z wbudowaną kamerą do celów RCP

FotoRejestratory czasu pracy z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe) z serii RFID/FOTO

 • czytnik RCP z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • czytnik z wbudowaną kamerą na karty do celów rejestracji czasu pracy
 • czytnik z wbudowaną kamerą na karty zbliżeniowe do celów RCP

Foto Rejestratory RCP z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

 • biometryczny foto rejestrator czasu pracy (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • foto rejestrator do rejestracji czasu pracy
 • foto rejestrator godzin pracy

Rejestratory RCP z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

 • foto-rejestrator czasu pracy (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • foto-rejestrator do rejestracji czasu pracy
 • foto-rejestrator godzin pracy

Zegary RCP z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

 • biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • zegar do rejestracji czasu pracy z wbudowaną kamerą
 • zegar godzin pracy z wbudowaną kamerą

Zegary RCP z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

 • zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • zegar do rejestracji czasu pracy z wbudowaną kamerą
 • zegar godzin pracy z wbudowaną kamerą

Biometryczny mobilny system RCP
(na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)

Tradycyjny mobilny system RCP
(na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

Biometryczny mobilny system RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne) z serii BIOFINGER/MOBILE

 • biometryczny mobilny czytnik RCP (na odcisk palca, na dotyk palca, na palec, na kciuka, na linie papilarne)
 • biometryczny przenośny czytnik RCP
 • mobilny terminal RCP
 • przenośny terminal RCP
 • mobilny rejestrator RCP
 • przenośny rejestrator RCP
 • mobilny rejestrator czasu pracy
 • przenośny rejestrator czasu pracy
 • mobilny zegar czasu pracy
 • przenośny zegar czasu pracy

Tradycyjny mobilny system RCP z serii RFID/MOBILE

 • mobilny system RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)
 • przenośny system RCP (na karty zbliżeniowe RFID, karty magnetyczne, breloki zbliżeniowe)

Mobilny Przenośny system Rejestracji Czasu Pracy na odcisk palca lub karty zbliżeniowe BIOFINGER-RCP/MOBILE

Przenośny system do Rejestracji Czasu Pracy (RCP) i Ewidencji Obecności Pracowników (EOP) na budowę do kontenera


Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego systemu do rejestracji czasu pracy BIOFINGER-RCP, BIOFINGER-RCP/FOTO lub kontroli dostępu BIOFINGER-KD, uprzejmie Państwa prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie SUPER OFERTA dla nowych Klientów w części Pytania do Klienta:


Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu ekonomicznej oferty na dostawę systemu BIOFINGER-RCP lub BIOFINGER-RCP/FOTO do samodzielnego montażu lub oferty na kompleksową instalację elektronicznego systemu do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy na odcisk palca i/lub na karty zbliżeniowe RFID przeprowadzoną przez naszą firmę.