Aplikacja RCP online na smartfony BIOFINGER-RCP/Mobile

Mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile, to innowacyjne rozwiązanie online do zdalnej rejestracji czasu pracy przy użyciu smartfona, telefonu, tableta oraz laptopa lub komputera stacjonarnego!

W obliczu dynamicznie rozwijającego się świata technologii informacyjnych, przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań, które nie tylko ułatwią zarządzanie zasobami ludzkimi, ale również zintegrują komunikację i sprawność procesów biznesowych. Kluczowym aspektem staje się możliwość śledzenia czasu pracy, co w dobie mobilności i pracy zdalnej nabiera szczególnego znaczenia. Mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile dla pracowników, dostosowany do potrzeb nowoczesnego rynku pracy, stanowi odpowiedź na te wyzwania, oferując zdalną rejestrację czasu pracy w sposób intuicyjny i niezawodny przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.

Pełna adaptacja do mobilności    Smartfony i tablety jako narzędzia pracy z dowolnym systemem operacyjnym!

Urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, stały się nieodłącznym elementem życia zawodowego. Umożliwiają zdalny dostęp do zasobów firmy, komunikację z zespołem oraz realizację zadań bez względu na miejsce. Mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile wykorzystuje te zalety, pozwalając pracownikom na rejestrację czasu pracy online (6 statusów RCP) przy użyciu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Profesjonalny system RCP online bez umowy dla dowolnej ilości pracowników

Dostęp do portalu BIOFINGER-RCP/Mobile można wykupić dla dowolnej ilości pracowników  »  nawet dla 1 osoby. Dodatkowo jesteśmy elastyczni wobec naszych Klientów i nie wiążemy się żadnymi umowami.
Przykładowy koszt wdrożenia aplikacji do zdalnego zarządzania czasem pracy dla 15-stu pracowników znajduje się na dole strony.
Regulamin oraz podstawowe wymagania dot. portalu BIOFINGER-RCP/Mobile znajdują się tutaj.

Przetestuj nasz system RCP online przez miesiąc za darmo!

Oferujemy Państwu możliwość przetestowania portalu BIOFINGER-RCP/Mobile oraz całego systemu RCP online za darmo przez okres 30 dni.
Pracownik naszej firmy zdalnie zainstaluje na Państwa komputerze program BIOFINGER/SW oraz przeprowadzi niezbędne szkolenie z zarządzania systemem, pokaże jak administrować systemem, jak rozliczać czasu pracy i generować różne raporty oraz przedstawi zasady korzystania z portalu BIOFINGER-RCP/Mobile przez pracowników.
W celu uzyskania więcej informacji na ten temat, to zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Doskonała funkcjonalność i elastyczność systemu RCP online

Aplikacja RCP online na smartfony, taka jak nasz portal BIOFINGER-RCP/Mobile, pozwala na zdalną rejestrację czasu pracy, jak również dostarcza precyzyjnych informacji o lokalizacji – koordynatach GPS, co jest przydatne podczas kontroli zadań realizowanych poza siedzibą firmy. Nasz autorski system RCP online oferuje możliwość zdalnej rejestracji sześciu statusów RCP:

 • Rozpoczęcie czasu pracy

 • Zakończenie czasu pracy

 • Wyjście służbowe

 • Powrót służbowy

 • Wyjście prywatne

 • Powrót prywatny

Ta funkcjonalność zapewnia zarówno elastyczność dla pracowników, jak i pełną kontrolę dla pracodawców. Osoba zarządzająca może na bieżąco monitorować, rozliczać czas pracy oraz generować cztery rodzaje raportów w profesjonalnym oprogramowaniu BIOFINGER/SW.

Autorski program do monitorowania oraz rozliczania czasu pracy

Naszą prawdziwą dumą jest nasz autorski program BIOFINGER/SW do rejestracji, ewidencji oraz rozliczania czasu pracy, który od wielu lat prowadzony i rozwijany jest przez naszych doświadczonych programistów - Pana Piotra oraz Panią Justynę.
Osoba rozliczająca czas pracy w programie BIOFINGER/SW może wygenerować cztery rodzaje różnych raportów czasu pracy:

 • szczegółowy raport indywidualny

 • raport zbiorowy

 • dzienna ewidencja obecności pracowników

 • miesięczna ewidencja obecności pracowników

Program BIOFINGER/SW zostanie zainstalowany na komputerze stacjonarnym lub laptopie z dostępem do Internetu oraz z systemem operacyjnym Microsoft Windows.
W zakresie programu BIOFINGER/SW prowadzimy ciągłe prace rozwojowe. Świadczy o tym obszerna historia aktualizacji oprogramowania BIOFINGER/SW.

Dostępność i szybka integracja z mapami Google

Po kliknięciu w link Współrzędne GPS w aplikacji BIOFINGER/SW, program uruchamia dostępną przeglądarkę internetową i przedstawia zintegrowaną mapę Google, co umożliwia wizualną weryfikację miejsc rejestracji danych statusów RCP. To innowacyjne podejście stanowi wielką wartość dodaną, oferując przejrzystość i zapewniając wiarygodność rejestrowanych informacji.

Twoja sugestia pozwoli nam lepiej dostosować naszą ofertę i być może w niedalekiej przyszłości do nas powrócisz. Dziękujemy!

Dwie wersje aplikacji do zdalnej rejestracji czasu pracy    Podstawowa i PRO

Portal BIOFINGER-RCP/Mobile jest oferowany w dwóch wersjach: podstawowej (tańszej) i rozszerzonej PRO (droższej). Wersja podstawowa umożliwia zdalną rejestrację wymienionych sześciu statusów RCP i stanowi doskonałe rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wersja PRO, z kolei, rozszerza funkcjonalność o prezentację pełnych statystyk czasu pracy, odpowiednie dla bardziej rozbudowanych struktur organizacyjnych.

1. Wersja demonstracyjna portalu BIOFINGER-RCP/Mobile w wersji podstawowej

Podsumowanie możliwości portalu BIOFINGER-RCP/Mobile w wersji podstawowej:

 • Możliwość zdalnej rejestracji 6 statusów RCP : rozpoczęcie/zakończenie czasu pracy, wyjście/powrót służbowy oraz wyjście/powrót prywatny.

 • Brak prezentacji ostatniego statusu RCP zarejestrowanego przy tradycyjnym rejestratorze czasu pracy.

 • Brak prezentacji statystyk czasu pracy pracownika.2. Wersja demonstracyjna portalu BIOFINGER-RCP/Mobile PRO w wersji rozszerzonej

Podsumowanie możliwości portalu BIOFINGER-RCP/Mobile PRO w wersji rozszerzonej:

 • Specjalny algorytm nadzoruje proces rejestracji 6 statusów RCP (rozpoczęcie/zakończenie czasu pracy, wyjście/powrót służbowy oraz wyjście/powrót prywatny). Pracownik nie popełni błędu przy wyborze statusu RCP.

 • Prezentacja ostatniego statusu RCP zarejestrowanego przy tradycyjnym rejestratorze czasu pracy.

 • Prezentacja statystyk czasu pracy pracownika za dany dzień, za bieżący miesiąc oraz za poprzedni miesiąc z uwzględnieniem wyjść służbowych oraz wyjść prywatnych.

 • Bezpłatne aktualizacje obejmujące wersję rozszerzoną.Przykładowy koszt wdrożenia aplikacji do zdalnego zarządzania czasem pracy dla 15-stu pracowników

W przypadku wdrożenia systemu RCP online działającego w oparciu o mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile, to Klient przede wszystkim nie ponosi kosztów zakupu tradycyjnych rejestratorów RCP, programatora kart USB do PC oraz kart lub breloków zbliżeniowych RFID.

Przykładowa cena wdrożenia mobilnego portalu BIOFINGER-RCP/Mobile dla 15-stu pracowników:

 • Oprogramowanie BIOFINGER/SW (1 stanowisko komputerowe, wersja do 25 użytkowników w lokalnej bazie danych, dożywotnia licencja) : 500 zł netto / opłata jednorazowa.

 • Dwie godziny przeznaczone na zdalne wsparcie techniczne oraz szkolenie z obsługi oprogramowania BIOFINGER/SW i portalu BIOFINGER-RCP/Mobile (175 zł netto / 1 godzina) : 350 zł netto / opłata jednorazowa.

 • Dostęp do portalu BIOFINGER-RCP/Mobile w wersji podstawowej dla 15 pracowników : 215 zł netto / opłata miesięczna.

Cennik dostępów do portalu BIOFINGER-RCP/Mobile wraz z dedykowanym kalkulatorem znajduje się tutaj. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora w celu obliczenia ceny za dowolną ilość pracowników, którzy mają posiadać dostęp do podstawowej lub rozszerzonej wersji portalu BIOFINGER-RCP/Mobile.

Podsumowanie aplikacji RCP online na smartfony

Mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile to nie tylko aplikacja do monitorowania czasu pracy, ale kompleksowe rozwiązanie, które integruje system zarządzania obecnością w pracy z mobilnością współczesnego środowiska biznesowego. System RCP online na urządzenia mobilne dostarcza wartości zarówno dla pracodawców, którzy otrzymują dokładne i wiarygodne informacje o czasie pracy swoich pracowników, jak i dla pracowników, którzy zyskują swobodę i elastyczność w rejestracji swojej aktywności zawodowej. W dobie ciągłych zmian i potrzeby adaptacji, mobilny portal BIOFINGER-RCP/Mobile dla pracowników wyznacza nowe standardy w zarządzaniu czasem pracy, gwarantując efektywność i przestrzeganie korporacyjnych standardów.
BIOFINGER-RCP/Mobile logowanie do portalu