Kariera w PTC SECURITY SYSTEMS

Jeżeli jesteś przekonany/a, że prawdziwa determinacja i ciężka praca stanowią klucz do osiągania sukcesów zawodowych i prywatnych, to chętnie zapoznamy się z Twoimi dokumentami rekrutacyjnymi.

Poszukujemy osób najlepszych, kreatywnych i dynamicznych, z talentem organizacyjnym i logistycznym, gotowych do podejmowania nowych i ambitnych wyzwań oraz konsekwentnie dążących do realizacji postawionych sobie celów i rozwoju zawodowego.

Poniżej prezentujemy ogólne stanowiska pracy:

  • business development manager / menedżer ds rozwoju z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego

  • monter/instalator + wdrożeniowiec/szkoleniowiec

  • pracownik biurowo-techniczny

  • programista

  • inne … może nas pozytywnie zaskoczysz?

Zapraszamy również stażystów, którzy za darmo mogą zdobyć branżową wiedzę techniczną oraz doświadczenie zawodowe w zakresie biometrycznych lub zbliżeniowych systemów rejestracji czasu pracy [RCP] oraz kontroli dostępu [KD].

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres: biuro@ptc.gda.pl
Odpowiemy tylko na oferty, które wzbudzą nasze zainteresowanie.

Prosimy o załączenie klauzuli do przesyłanych dokumentów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę PTC SECURITY SYSTEMS (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).