Czytniki kart zbliżeniowych KD


Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego systemu do rejestracji czasu pracy BIOFINGER-RCP, BIOFINGER-RCP/FOTO lub kontroli dostępu BIOFINGER-KD, uprzejmie Państwa prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie SUPER OFERTA dla nowych Klientów w części Pytania do Klienta:


Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu ekonomicznej oferty na dostawę systemu BIOFINGER-RCP lub BIOFINGER-RCP/FOTO do samodzielnego montażu lub oferty na kompleksową instalację elektronicznego systemu do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy na odcisk palca i/lub na karty zbliżeniowe RFID przeprowadzoną przez naszą firmę.Zachęcamy Państwa do poznania wszystkich możliwości systemu BIOFINGER-KD/RCP

Funkcjonalności systemu BIOFINGER


Czytnik kart zbliżeniowych BIOFINGER-KD

✩✩✩ Słownik KD ▷


Czytnik kart zbliżeniowych

Kontrola dostępu i elektroniczna rejestracja czasu pracy są niemal obowiązkowe w fabrykach czy zakładach pracy. Stare kartkowe systemy w większości odeszły już do lamusa. Dziś na rynku można znaleźć wiele różnych systemów i programów KD/RCP. Aplikacja do kontroli dostępu marki BIOFINGER jest wielofunkcyjnym oprogramowaniem do zarządzania systemem rejestracji czasu pracy oraz systemem kontroli dostępu. Uzupełnia je czytnik kart zbliżeniowych, który może mieć wiele różnych opcji do wyboru, a dodatkowo dostępne są wersje montowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków czy pomieszczeń.

Czytnik kart pracowniczych

Kontrola dostępu czy rejestracja czasu pracy wymaga identyfikacji osób. Czytnik kart pracowniczych to jedna z najprostszych metod weryfikacji. Czytniki ZKTeco do celów KD lub RCP są nie tylko niezawodne, ale także wszechstronne. Czytnik kart zbliżeniowych sprawdziły się w wielu wdrożeniach naszych systemów BIOFINGER-KD/RCP

Autonomiczny czytnik kart zbliżeniowych

Autonomiczny czytnik kart zbliżeniowych ma wiele zalet. Po pierwsze ma możliwość rejestrowania zdarzeń poprzez odczyt kart i breloków zbliżeniowych. Po drugie ma wbudowany kontroler dostępu i przekaźnik NC/NO/COM. Niektóre czytniki mają dodatkową opcję rejestracji fotograficznej osób, a także skaner odcisku palca, który jest jedną z najbardziej niezawodnych opcji weryfikacji tożsamości osób.

SUPER OFERTA dla nowych użytkowników

Nasza firma ma za sobą dużą liczbę wdrożeń systemów BIOFINGER-KD/RCP wraz z naszym autorskim oprogramowaniem BIOFINGER/SW w małych, dużych firmach, w urzędach czy w budynkach użyteczności publicznej. Teraz nadchodzi SUPER OFERTA dla nowych użytkowników. W prosty sposób możesz sprawdzić, który system jest najlepszy dla Twojej firmy. Wystarczy, że wybierzesz metodę autoryzacji pracowników, liczbę rejestrowanych statusów oraz liczbę potrzebnych czytników w odniesieniu do liczby Twoich pracowników oraz danych, które chcesz zbierać. Nowa SUPER OFERTA to także preferencyjne stawki wsparcia technicznego, zdalne szkolenie i przyjazne warunki gwarancji, jak i reakcji serwisowej.

Jaki czytnik kart zbliżeniowych do firmy?

Wybór jaki czytnik zbliżeniowy do firmy wcale nie jest prosty. Czytnik kart zbliżeniowych używa się do celów:

  • rejestracji czasu pracy

  • kontroli dostępu

  • identyfikacji pracowników

  • kontroli towarów, miejsc parkingowych lub pojazdów w przypadku czytników dalekiego zasięgu

Wszystko zależy od tego jakie funkcjonalności chciałbyś wykorzystywać w swojej firmie. W niewielkim przedsiębiorstwie wystarczy autonomiczny czytnik kart zbliżeniowych. W dużej firmie można dodatkowo zakupić czytnik kart zbliżeniowych RFID z opcją systemu KD (kontroli dostępu) z zasięgiem nawet do 12 m (na karty UHF). Jeżeli Twoja firma obsługuje archiwum, przetwarza dane wrażliwe lub dysponuje informacjami niejawnymi, warto zainwestować w biometrykę czyli czytniki na skan palca.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

W firmach często nie myśli się o prawidłowych systemach zabezpieczeń dostępu. Inwestycję w system KD traktuje się jako koszt, a nie inwestycję – to poważny błąd. Utrata kontroli dostępu w magazynie lub archiwum może wiele kosztować. Gdyby wycenić taką utratę danych, okazałoby się, że koszt wdrożenia rejestratora czasu pracy na kartę lub czytnika kart zbliżeniowych jest tylko ułamkiem kwoty możliwej straty. Zapoznaj się zatem z naszą SUPER OFERTĄ i pamiętaj, że bezpieczeństwo przede wszystkim!