Usługi programistyczne

Print Friendly, PDF & Email

Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) stanowi mały zespół doświadczonych i kreatywnych inżynierów.
Nasi inżynierowe są absolwentami uczelni technicznej - wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (ETI) oraz Elektrotechniki i Automatyki (EiA) Politechniki Gdańskiej.

Programowaniem dla firm i biznesu zajmujemy się od 1998 roku.

Standardowa oferta naszych usług programistycznych obejmuje projektowanie aplikacji biznesowych opartych o bazy danych: MySQL, PostgreSQL, MS SQL w technologii: C#, Java, VB oraz PHP i AJAX.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie dla wymagających Klientów bardzo dedykowanych i wąskich usług analitycznych w obszarze programistyczno-sprzętowym (software/hardware).
Gwarantujemy dedykowane usługi na najwyższym poziomie, między innymi:

  • programowanie niskopoziomowe mikrokontrolerów w Assemblerze

  • tworzenie oprogramowania w języku C/C++ dla mikroprocesorowych sterowników produktów różnych firm

  • analizowanie, testowanie, implementacja oraz uruchamianie nowych urządzeń

Nasza firma może również poprowadzić i rozwinąć część Twoich prac badawczo-naukowych lub usług serwisowych w obszarze programowo-sprzętowym.

ANALIZUJEMY      »    TESTUJEMY      »    PROGRAMUJEMY      »    IMPLEMENTUJEMY       ... i będziemy dumni    , że przyczynimy się do rozwoju Twojego biznesu.

 

Usługi programistyczne

Mamy innowacyjne pomysły, skutecznie rozwiązujemy problemy techniczne i chętnie pomożemy w realizacji Twoich dedykowanych pomysłów inżynieryjnych!