Foto rejestratory czasu pracy z kamerą 📸

✩✩✩ BIOFINGER-RCP/FOTO ✩✩✩


Foto rejestrator czasu pracy S880

Rejestracja oraz ewidencja czasu pracy w biurach i zakładach przemysłowych wymaga zastosowania najlepszych oraz najbardziej skutecznych technologii. Tradycyjne rejestratory czasu pracy oparte o kody PIN i same karty zbliżeniowe nie zawsze są wystarczająco skuteczne i pozostawiają pole do ewentualnych nadużyć oraz błędów.
Nasza firma proponuje Państwu autorskie rozwiązania wykorzystujące karty oraz breloki zbliżeniowe lub dane biometryczne (odcisk palca) i foto rejestrację czasu pracy działającą w systemie BIOFINGER-RCP/FOTO.
Szczegółowy opis naszego autorskiego systemu BIOFINGER-RCP oraz BIOFINGER-RCP/FOTO znajduje się na stronie rejestracja czasu pracy. Warto poświęcić kilka minut na to aby świadomie wybrać najlepszy system rejestracji czasu pracy dla swojej firmy.

Foto rejestracja » doskonałe rozwiązanie w systemach RCP na karty zbliżeniowe

Dlaczego foto rejestracja w rejestratorach czasu pracy z kamerą to najlepsze rozwiązanie? Identyfikacja pracowników staje się w ten sposób bardziej wielostopniowa. Z wykonanych zdjęć przy okazji rejestracji zdarzenia związanego z pracą (rozpoczęcie/zakończenie czasu pracy lub wyjście prywatne/służbowe) można korzystać retrospektywnie. Zdjęcie pracownika w formacie JPG pozwala na precyzyjną kontrolę i stanowi dowód w przypadku błędu lub pracowniczego nadużycia.
W momencie gdy pracownik przychodzi do pracy lub kończy pracę, to w foto rejestratorze czasu pracy z kamerą wciska odpowiedni przycisk funkcyjny [F1] lub [F2] i zbliża kartę/brelok lub przykłada palec do skanera linii papilarnych. Podczas każdej autoryzacji wbudowany aparat w foto rejestratorze wykonuje zdjęcie, które zapisuje w pamięci urządzenia.
W celu weryfikacji problematycznych sytuacji operator programu BIOFINGER/SW może pobrać zdjęcia z pamięci foto rejestratora i w programie przeglądać zdarzenia RCP wraz ze zdjęciami.

Nowoczesne czytniki RCP z kamerą działające w systemie BIOFINGER-RCP/FOTO

Biometryczny czytnik RCP z kamerą BIOFINGER.iClock680 oraz foto rejestrator czasu pracy z kamerą z serii RFID.S880 by zapewniać przedsiębiorcom kompleksową obsługę, wykorzystują jednocześnie kilka zdobyczy techniki. Poza ewidencją na podstawie odcisków palca (8 tys. zapamiętanych cyfrowych obrazów linii papilarnych), kodu PIN oraz karty zbliżeniowej (30 tys. przypisanych kart) są wyposażone przez producenta w wbudowany aparat o rozdzielczości 1,3Mpix.

Foto rejestratory czasu pracy z kamerą przystosowano także do pracy w dość trudnych warunkach przy wysokich temperaturach i wilgotności powietrza. Wygodna obsługa foto rejestratorów RCP z przyciskami funkcyjnymi F1-F6 i kolorowym wyświetlaczem sprawia, że poza gwarancją ochrony interesów przedsiębiorcy, sprzęt jest po prostu niezawodny.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę rejestratory czasu pracy oraz foto rejestratory z kamerą muszą być zainstalowane w pomieszczeniach zamkniętych, czyli nie mogą być narażone na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Zalety dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW

Twórcy wspomnianych foto rejestratorów czasu pracy z kamerą zadbali również o wygodne wykorzystanie gromadzonych danych (rejestrów RCP i zdjęć w formacie JPG) za sprawą autorskiego oprogramowana BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR-PRO. Dzięki niemu dane można wygodnie eksportować do oprogramowania kadrowo-płacowego, jak również generować indywidualne i grupowe raporty dotyczące pracy robotników lub podwykonawców. Same czytniki RCP z kamerą poza rozpoczęciem i zakończeniem czasu pracy rejestrują także wejścia i wyjścia o charakterze służbowym i prywatnym.

Biometryczne czytniki RCP z kamerą z serii BIOFINGER.iClock680 oraz foto rejestratory czasu pracy z kamerą RFID.S880 powstały dzięki doświadczeniu naszej firmy, która już od 2003 roku dostarcza podobne rozwiązania klientom z Polski.
✩✩✩ Słownik RCP ▷

Foto rejestracja czasu pracy

Foto rejestracja czasu pracy to wraz z wykorzystaniem danych biometrycznych (odcisku palca) najnowocześniejsza technologia w dziedzinie RCP. Foto rejestracja czasu pracy jako funkcja rejestratora pozwala nie tylko chronić pracodawcę przed nadużyciami, ale w razie potrzeby również szybko udowodnić nadużycie. Urządzenia, których częścią jest także foto rejestracja czasu pracy, działają we współpracy z dedykowanym oprogramowaniem producenckim, takim jak BIOFINGER/SW.

Biometryczny czytnik RCP z kamerą na odcisk palca

W nowoczesnych zakładach pracy i biurowcach coraz częściej spotkamy urządzenia, takie jak biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca, który pozwala lepiej kontrolować rzetelność pracowników. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu – np. BIOFINGER/SW, biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca ułatwia prowadzenie polityki kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na odcisk palca, dzięki wykorzystaniu linii papilarnych chroni interes pracodawcy, zaś wbudowana kamera pozwala rejestrować potencjalne nadużycia.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą na karty zbliżeniowe RFID

Foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID wykorzystuje fale radiowe przepływające pomiędzy czytnikiem a dedykowaną pracownikowi kartą. Kamera, w którą wyposażony jest foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID sprawia, że dzięki wykonanym przy każdej autoryzacji zdjęciom, pracownicy nie mogą pożyczać sobie kart. Dobry foto rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID może zawierać dodatkowe sposoby autoryzacji, takie jak kody PIN i odciski linii papilarnych, a dzięki dedykowanemu oprogramowaniu (np. BIOFINGER/SW) możliwe jest przeglądanie zdjęć i tworzenie raportów na temat czasu pracy, uwzględniając także służbowe i prywatne wyjścia.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą na karty magnetyczne

Dobry foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne zapewnia kilka poziomów autoryzacji, w tym również kody PIN i dane biometryczne. Dzięki temu wraz dedykowanym oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne tworzy szczelny, skutecznie zapobiegający nadużyciom pracowniczym system RCP. Foto rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne może współpracować nawet z dziesiątkami tysięcy kart i zapewniać bufor zdarzeń na poziomie kilkuset tysięcy statusów, rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz prywatnych i służbowych wyjść i powrotów.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą na breloki zbliżeniowe

Jeszcze inną opcję stanowi foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe, który działa na podobnej zasadzie jak czytniki kart i również współpracuje z producenckim oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW. Foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe bywa rozwiązaniem preferowanym przez pracowników ze względu na wygodę korzystania z breloków, które można na przykład przypiąć do kluczy. Dobry foto rejestrator czasu pracy na breloki zbliżeniowe poza kamerą i czytnikiem posiada także czytnik danych biometrycznych.

Biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą

Biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą oraz dedykowane oprogramowanie producenta BIOFINGER/SW to elementy niezawodnego systemu RCP i kontroli dostępu dla firm o różnym profilu. Dobry biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą jest przystosowany także do pracy w dość niskich, a także bardzo wysokich temperaturach, więc stanowi rozwiązanie nie tylko do biurowców. Najlepszy biometryczny zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą osiąga współczynnik błędnych akceptacji na poziomie niższym od 0.0001% oraz błędnych odrzuceń poniżej 1%, dzięki czemu RCP i kontrola dostępu z foto rejestracją są praktycznie niezawodne.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą

Wybierając czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą warto postawić również na dedykowane i wielofunkcyjne oprogramowanie, takie jak BIOFINGER/SW. Dzięki niemu dane gromadzone przez czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą można łatwo analizować i tworzyć niezbędne raporty. Poza tym oprogramowanie, z jakim współpracuje czytnik biometryczny RCP z wbudowaną kamerą można zintegrować z najpopularniejszymi programami do obsługi kadrowo-płacowej.

Czytnik RCP z kamerą

Najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać niezawodny czytnik RCP z kamerą, to oprócz wspomnianego oprogramowania BIOFINGER/SW, wykorzystanie danych biometrycznych (odcisk palca) oraz szeroki bufor zdarzeń i pamięć pozwalająca na zgromadzeni w bazie tysięcy cyfrowych obrazów linii papilarnych. Czytnik RCP z kamerą musi zapewniać bezsprzeczną identyfikację postaci na wykonywanych zdjęciach, czemu służy kamera o rozdzielczości powyżej 1 Mpix. Producent powinien również przetestować urządzenie, by potwierdzić, że jego czytnik RCP z kamerą charakteryzuje się bardzo niskimi współczynnikami błędnych akceptacji i odrzuceń.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca

Dobry biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca to urządzenie zapewniające kilka poziomów identyfikacji pracowniczej, a przy okazji wysoką jakość kontroli dostępu. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca BIOFINGER/SW poza liniami papilarnymi wykorzystuje również kody PIN i karty zbliżeniowe. Dane o zdarzeniach, które gromadzi biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na dotyk palca poprzez dedykowane oprogramowanie (na przykład BIOFINGER/SW), trafiają do programów kadrowo-płacowych, zaś zdjęcia mogą stanowić dowód pracowniczych nadużyć.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec

Linie papilarne to unikalny znak rozpoznawczy każdego człowieka, dlatego biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec jest doskonałym narzędziem do systemu RCP. Jednocześnie warto pamiętać, że odcisk palca nie w pełni chroni pracodawcę przed nadużyciami, ponieważ jeden pracownik może pomóc innemu w opuszczeniu budynku, czemu zapobiega biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec, a konkretnie kamera. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na palec wykonuje zdjęcia przy każdej autoryzacji, które można przeglądać korzystając z oprogramowana, takiego jak BIOFINGER/SW.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Foto-rejestrator czasu pracy z kamerą

Foto-rejestrator czasu pracy z kamerą to kompleksowa ochrona interesów pracodawcy, bo przy każdej autoryzacji wykonuje zdjęcia pracowników. Wbudowana kamera, w jaką wyposażony jest foto-rejestrator czasu pracy posiada na tyle dokładną rozdzielczość, by identyfikacja pracowników lub podwykonawców była stuprocentowa. Wybierając foto-rejestrator czasu pracy najlepiej zdecydować się na urządzenie, które poza kartami zbliżeniowymi wykorzystuje dane biometryczne – unikalne dla każdej osoby.

Foto-rejestrator godzin pracy

Foto-rejestrator godzin pracy jest niezawodny, ponieważ wykonując zdjęcia przy użyciu wbudowanej kamery, nie daje pracownikom pola do nadużyć. W ten sposób foto-rejestrator godzin pracy wraz dedykowanym oprogramowaniem producenckim jak BIOFINGER/SW, tworzy funkcjonalny system RCP. Dzięki temu foto-rejestrator godzin pracy to nie tylko narzędzie kontroli, ale również ułatwienie w obsłudze kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Foto-rejestrator RCP z kamerą

Dobry foto-rejestrator RCP z kamerą to urządzenie proste w obsłudze, także dzięki kolorowemu wyświetlaczowi. Foto-rejestrator RCP z kamerą uwzględnia różne statusy i zdarzenia, takie jak rozpoczęcie i koniec pracy, a także wyjścia o charakterze służbowym i prywatnym. Mechanizm działania czytnika, dzięki zdjęciom wykonywanym przy każdej autoryzacji, a często także użycia odcisków palców, skutecznie zniechęca pracowników do nadużyć i zapobiega pomyłkom.

Rejestrator czasu pracy z kamerą

Rejestrator czasu pracy z kamerą stanowi dobry przykład tego, jak nowoczesne technologie przyczyniają się do oszczędności w przedsiębiorstwach. Karty zbliżeniowe, breloki, a nawet dane biometryczne pozostawiają zatrudnionym osobom niewielkie pole do nadużyć, jednak rejestrator czasu pracy z kamerą wykonuje zdjęcia pozwalające retrospektywnie analizować zdarzenia. Jeśli rejestrator czasu pracy z kamerą współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW, można tego dokonywać praktycznie w czasie rzeczywistym.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą BIOFINGER-RCP/FOTO

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka, współpracujący z oprogramowaniem BIOFINGER/SW potrafi zapamiętać wiele tysięcy obrazów odcisków palców. Oznacza to w praktyce, że biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka sprawdzi się w dużym biurowcu jak również w zatrudniającej wiele osób fabryce. Ponadto biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na kciuka wykonuje i zapamiętuje zdjęcia pracowników podczas każdej zmiany statusu, co doskonale chroni interes pracodawcy.

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne

Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne może pracować samodzielnie lub w sieciach LAN/WAN przesyłając informacje i zdjęcia do dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW. Biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne jako element systemu RCP pozwala lepiej kontrolować pracowników. Ponadto biometryczny foto rejestrator czasu pracy z wbudowaną kamerą na linie papilarne razem z oprogramowaniem znacząco ułatwia rozliczanie czasu pracy i całą politykę kadrowo-płacową.

Biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą

Przedsiębiorstwa stawiające na najbardziej niezawodne rozwiązania w zakresie RCP wybierają biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą, współpracujący z producenckim oprogramowaniem, takim jak BIOFINGER/SW. Biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą praktycznie eliminuje ryzyko nadużyć pracowniczych, bo linie papilarne są unikalną cechą każdego człowieka, a wykonane przez kamerę zdjęcia przy każdej autoryzacji stanowić mogą niezbity dowód oszustwa. Wybierając biometryczny czytnik czasu pracy z wbudowaną kamerą warto zwrócić uwagę na zapamiętywany bufor zdarzeń, a także liczbę cyfrowych obrazów linii papilarnych.

Biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą

Dzięki wielostopniowej autoryzacji i możliwości wykonywania zdjęć biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą stanowi przy okazji doskonałe narzędzie kontroli dostępu. Biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą potrafi między innymi odróżnić kilkadziesiąt okresów dostępu, a także kilka grup użytkowników. Zdjęcia jakie wykonuje biometryczny foto rejestrator RCP z wbudowaną kamerą o rozdzielczości 1,3 Mpix są wystarczająco dobrej jakości, by dało się łatwo identyfikować osoby dokonujące autoryzacji.

Rejestrator RCP z aparatem

Spryt nieuczciwych pracowników pozwala niekiedy oszukać rejestrator RCP. Z kamerą wbudowaną w urządzenie jest to jednak niemożliwe. Zdjęcia wykonane przez rejestrator RCP z kamerą mogą stanowić niezbity dowód nadużycia. Jeśli firma wyposaży budynek w dobry rejestrator RCP z aparatem i danymi biometrycznymi oraz w dedykowane oprogramowanie przygotowane przez producenta, system RCP i kontroli dostępu jest stuprocentowo szczelny.

Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą

Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą to rozwiązanie dedykowane praktycznie wszystkim firmom. Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą świetnie sprawdzi się zarówno w biurowcu, jak i w fabryce i magazynie. Zegar czasu pracy z wbudowaną kamerą i oprogramowaniem takim jak BIOFINGER/SW kontroluje obecność, ale również analizuje i rozlicza czas pracy osób zatrudnionych na stałe, podwykonawców czy też pracowników kontraktowych.

Zegar RCP z wbudowaną kamerą

Nie istnieje nowocześniejsze rozwiązanie do rejestracji czasu pracy niż zegar RCP z wbudowaną kamerą. Współczesny zegar RCP z wbudowaną kamerą zapewnia wielostopniową weryfikację (odcisk palca, karta zbliżeniowa, kody PIN), a kamera wykonuje zdjęcia pracowników, by nie dochodziło do nadużyć. Aby udoskonalić obsługę kadrową firmy, zegar RCP z wbudowaną kamerą powinien posiadać dedykowane oprogramowanie przygotowane przez producenta, takie jak BIOFINGER/SW.