SUPER OFERTA    dla nowych Klientów

35% rabatu na rejestrator czasu pracy RCP*
5% rabatu na każde stanowisko BIOFINGER/SW


Regulamin SUPER OFERTY:
SUPER OFERTA jest ważna od 01.09.2018 do końca listopada 2018 roku
System RCP » system do Rejestracji Czasu Pracy w skład którego wchodzą: biometryczny rejestrator czasu pracy na odcisk palca* (jeden lub kilka) i/lub rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe* (jeden lub kilka) + oprogramowanie BIOFINGER/SW (jedno lub kilka stanowisk komputerowych) + 2 godz. zdalnego wsparcia technicznego.
③ W przypadku zakupu systemu RCP do 31 października 2018 roku nowy Klient otrzyma dodatkowo 5% rabatu na każde stanowisko komputerowe oprogramowania BIOFINGER/SW.
SUPER OFERTA skierowana jest do nowych Klientów naszej firmy.
SUPER OFERTA obowiązuje w przypadku pierwszego zakupu systemu RCP.
Kolejne faktury zakupowe nie zostaną objęte SUPER OFERTĄ.
SUPER OFERTA obowiązuje na następujące czytniki RCP*:

⑦ Rabat 35% na drugi i kolejny rejestrator czasu pracy objęty SUPER OFERTĄ uzależniony jest od ilości zakupionych stanowisk komputerowych oprogramowania BIOFINGER/SW (drugie i kolejne).
SUPER OFERTA nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami.
SUPER OFERTA dotyczy dostawy systemu RCP do samodzielnego montażu przez Klienta.
⑩ Warunkiem skorzystania z SUPER OFERTY jest podzielenie się informacją o tej stronie w dowolnych mediach społecznościowych przy użyciu dostępnych przycisków share.

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.


   NA CO CZEKASZ? Nie znajdziesz lepszej oferty w całej Polsce!

Przebijemy każdą konkurencyjną ofertę na dostawę systemu RCP, która jest zbliżona produktowo oraz funkcjonalnie do oferowanych przez naszą firmę rozwiązań do rejestracji czasu pracy.


 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy 🙂

Pozostałe artykuły: