SUPER OFERTA    dla nowych Klientów

35% rabatu na rejestrator czasu pracy RCP*
5% rabatu na każde stanowisko BIOFINGER/SW


Regulamin SUPER OFERTY:
SUPER OFERTA jest ważna od 15.05.2018 do końca lipca 2018 roku
System RCP » system do Rejestracji Czasu Pracy w skład którego wchodzą: biometryczny rejestrator czasu pracy na odcisk palca* (jeden lub kilka) i/lub rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe* (jeden lub kilka) + oprogramowanie BIOFINGER/SW (jedno lub kilka stanowisk komputerowych) + 2 godz. zdalnego wsparcia technicznego.
③ W przypadku zakupu systemu RCP do 30 czerwca 2018 roku nowy Klient otrzyma dodatkowo 5% rabatu na każde stanowisko komputerowe oprogramowania BIOFINGER/SW.
SUPER OFERTA skierowana jest do nowych Klientów naszej firmy.
SUPER OFERTA obowiązuje w przypadku pierwszego zakupu systemu RCP.
Kolejne faktury zakupowe nie zostaną objęte SUPER OFERTĄ.
SUPER OFERTA obowiązuje na następujące czytniki RCP*:

⑦ Rabat 35% na drugi i kolejny rejestrator czasu pracy objęty SUPER OFERTĄ uzależniony jest od ilości zakupionych stanowisk komputerowych oprogramowania BIOFINGER/SW (drugie i kolejne).
SUPER OFERTA nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami.
⑨ Warunkiem skorzystania z SUPER OFERTY jest podzielenie się informacją o tej stronie w dowolnych mediach społecznościowych przy użyciu dostępnych przycisków share.

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.


   NA CO CZEKASZ? Nie znajdziesz lepszej oferty w całej Polsce!

Przebijemy każdą konkurencyjną ofertę na dostawę systemu RCP, która jest zbliżona produktowo oraz funkcjonalnie do oferowanych przez naszą firmę rozwiązań do rejestracji czasu pracy.


 
 Zachęcamy do dyskusji, zadawania pytań i ulepszania naszej
SUPER OFERTY dla nowych Klientów!

 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy 🙂