Home

08Maj 2020

Funkcjonalności systemu BIOFINGER

Wszystkie funkcjonalności systemu [ BIOFINGER ]

Oferując autorskie rozwiązania sprzętowo-informatyczne z serii BIOFINGER, kierujemy się zawsze naszą dewizą, która od początku istnienia firmy, stanowi nasze hasło:

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W JEDNYM PALCU!


System BIOFINGER-KD/RCP stanowią podstawowe, rozbudowane oraz dedykowane rozwiązania modułowe:

   Rejestracja Czasu Pracy  »  Rejestracja, ewidencja i rozliczanie czasu pracy

 


   Kontrola Dostępu  »  Systemy KD

 


   Autorskie oprogramowanie tworzone przez polskich inżynierów i programistów

 

 • BIOFINGER/SW

  Profesjonalne oprogramowanie do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy oraz podstawowej kontroli dostępu.
  Poznaj wszystkie możliwości programu BIOFINGER/SW.
 • BIOFINGER/SVR-PRO

  Aplikacja serwerowa do automatyzacji wybranych procesów.
  Poznaj wszystkie możliwości aplikacji serwerowej BIOFINGER/SVR-PRO.
 

 

24Kwi 2020
Baza wiedzy BIOFINGER

✩✩✩ Poradnik naszego eksperta ▷ podziel się tym artykułem

Zasilanie rejestratorów czasu pracy oraz przewody teletechniczne do rejestratorów RCP

Wszystkie rejestratory czasu pracy znajdujące się w naszej ofercie są zasilane napięciem stałym 12VDC. W zależności od modelu czytnika RCP maksymalny chwilowy pobór prądu może wynieść do 1.5A lub do 3A.

W zależności od oczekiwań naszych Klientów oraz warunków technicznych panujących w obiekcie, każdy rejestrator czasu pracy można zasilić na 4 różne sposoby:

Continue reading

06Paź 2018

Rejestracja Czasu Pracy RCP

6 października, 2018

Rejestracja czasu pracy to oszczędność pieniędzy w każdej firmie!

… chyba każdy mikro- mały- średni oraz duży przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę.

Każdy pracodawca zobligowany jest również przez Kodeks Pracy do prowadzenia rzetelnej ewidencji czasu pracy zatrudnionych pracowników.

Elektroniczna ewidencja obecności pracowników, rejestracja czasu pracy, ewidencja czasu pracy oraz program do rozliczania czasu pracy to informatyczne rozwiązania które funkcjonują już wśród polskich przedsiębiorców od wielu lat i w dużym stopniu przyczyniają się do skutecznej optymalizacji kosztów związanych z zatrudnieniem i pracownikami.
Continue reading

06Wrz 2018

Zegar czasu pracy

6 września, 2018
Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Zegar do rejestracji czasu pracy

Zegar do ewidencji czasu pracy niezależnie czy działa w oparciu o karty zbliżeniowe czy dane biometryczne, rejestruje wszystkie wyjścia i powroty pracowników. Dobry zegar do rejestracji czasu pracy posiada wbudowaną pamięć z szerokim buforem statusów wynoszącym nawet kilkaset tysięcy pojedynczych zdarzeń. Dane, które rejestruje zegar do rejestracji czasu pracy mogą następnie zostać eksportowane do systemu RCP, gdzie są zarządzane przez administratora.

Continue reading

05Wrz 2018

Terminal czasu pracy

5 września, 2018
Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Terminal czasu pracy

Terminal czasu pracy w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem BIOFINGER/SW umożliwia pracodawcy skuteczną kontrolę pracowników, a jednocześnie rozliczenie ich pracy, na przykład, gdy odbywa się w oparciu o stawkę godzinową. Terminal czasu pracy może być przeznaczony do użytku wewnętrznego, np. w biurowcu, jak również zewnętrznego – przy wejściu do fabryki lub magazynu. W przypadku zleceń kontraktowych czy branży budowlanej świetnie sprawdza się przenośny terminal czasu pracy, który można zamontować na przykład w kontenerze budowlanym.

Continue reading

04Wrz 2018

Rejestrator RCP

4 września, 2018
Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Rejestratory RCP na breloki zbliżeniowe

Niektóre firmy pragnące ewidencjonować czas pracy zatrudnionych osób wybierają rejestratory RCP na breloki zbliżeniowe. Wszystkie rejestratory RCP na breloki zbliżeniowe działają tak samo, jak ich odpowiedniki wykorzystujące karty – pracownik zbliża brelok do czytnika i potwierdza rozpoczęcie oraz zakończenie pracy oraz wszystkie wyjścia i wejścia do budynku. Rejestratory RCP na breloki zbliżeniowe bywają rozwiązaniem wygodniejszym, bo brelok można przyczepić na przykład do kluczy, czy służbowego stroju i mieć go zawsze przy sobie.

Continue reading

03Wrz 2018

Ewidencja czasu pracy

3 września, 2018
Elektroniczna ewidencja czasu pracy

Obecnie elektroniczna ewidencja czasu pracy to rozwiązanie, z którego w Polsce korzysta bardzo wiele mikro- małych- średnich i dużych przedsiębiorstw. Prosty rejestrator czasu pracy sprawdzi się w niewielkim biurze, jednak coraz więcej firm decyduje się na nowoczesny system rejestracji czasu pracy. Tego typu urządzenia wykorzystują między innymi dane biometryczne i zapewniają pełną niezawodność.
Jakie korzyści prezentuje ta elektroniczna lista obecności? Kiedy szczególnie przydatny będzie biometryczny rejestrator czasu pracy? Czy skuteczna ewidencja czasu pracy jest możliwa również w branży budowlanej?

Continue reading

21Sie 2018
Rejestracja czasu procesów biznesowych

Rejestracja czasu procesów biznesowych stanowi doskonałe uzupełnienie do oferowanych przez naszą firmę Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) biometrycznych lub tradycyjnych systemów Rejestracji Czasu Pracy na odcisk palca i/lub na karty zbliżeniowe BIOFINGER-RCP lub RFID-RCP.

Rejestracja czasu procesów biznesowych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które mają potrzebę rozliczania czasu poszczególnych zadań wykonywanych przez pracowników oraz zamierzają zwiększyć wydajność i efektywność w obszarach:

 • rejestracja i rozliczanie czasu faz produkcyjnych

 • rejestracja i rozliczanie czasu projektów biznesowych

 • rejestracja i rozliczanie czasu dowolnych zadań

Continue reading

19Sie 2018
Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Czytnik RCP na karty zbliżeniowe RFID

Czytnik RCP na karty zbliżeniowe RFID to jedna z najpopularniejszych metod rejestracji czasu pracy. Czytnik na karty zbliżeniowe RFID wykorzystuje fale radiowe płynące do tak zwanej etykiety obiektu, która znajduje się wewnątrz karty. Nowoczesny czytnik RCP na karty zbliżeniowe może jednocześnie stanowić narzędzie kontroli dostępu i być wyposażony między innymi w czytnik linii papilarnych i kamerę video.

Continue reading