Baza wiedzy

20lut 2024
Inteligentny zamek do szuflady lub zamek do szafki smart

Ikonka PDF

Pobierz ulotkę reklamową niewidocznych elektronicznych zamków meblowych do szuflad, szafek, gablot, drzwiczek i frontów.


Inteligentny zamek do szuflady lub zamek do szafki smart    Odkryj przyszłość zabezpieczenia mebli

Czy wciąż korzystasz z tradycyjnego mechanicznego zamka do szuflady czy szafki? A gdyby tak wejść w erę nowoczesnego bezpieczeństwa, gdzie każdy zamek do szafek drewnianych, każde zamki meblowe, stają się niewidzialne, chronią Twoje cenne przedmioty i oferują komfort bez precedensu? Pozwól, że przemówię do Twojej wyobraźni…

Wyobraź sobie świat, w którym Twoje zamki do mebli drewnianych nie wymagają kluczy, w którym każdy zamek szafkowy chroni Twoją prywatność i bezpieczeństwo z niezachwianą pewnością. Ten świat to nie fikcja, to rzeczywistość elektronicznych zamków do szafek na karty zbliżeniowe lub pastylki RFID.

Continue reading

20kw. 2023
Elektroniczny zamek szafkowy na karty oraz breloki zbliżeniowe RFID


Ludzie przez wieki starali się jak najlepiej chronić swój dobytek. Z czasem zyskali do dyspozycji zamki i kłódki, a później sejfy i szafy pancerne. Niestety te pierwsze nie stanowią trudnego wyzwania dla przeciętnego złodzieja, zaś te drugie odznaczają się dużą wagą, a często niewspółmiernie wysokim kosztem do wartości przechowywanych przedmiotów. W XXI wieku dostępne są nowocześniejsze rozwiązania.

Dziś prezentujemy Państwu jedno z nich – elektroniczny zamek szafkowy, dzięki któremu domowe lub firmowe meble w ciągu godziny stają się sejfem, w którym do szuflady lub szafki można bezpiecznie schować każdy wartościowy przedmiot. Niewielkie rozmiary, dyskrecja, możliwość skorzystania z kart i breloków RFID, kodów PIN lub biometrii (odcisk palca), a także łatwy montaż bez frezowania to tylko niektóre zalety tych nowoczesnych zabezpieczeń!

Continue reading

09lut 2023
BIONIKA Bezpieczny Dom & Senior


Nasz autorski system BIONIKA Bezpieczny Dom & Senior kierujemy do dwóch różnych grup odbiorców. Do tych którzy chcą dbać oraz kontrolować bezpieczeństwo swoich najbliższych, czyli np. rodziców/seniorów oraz do tych którzy chcą mieć pewność, że podczas nieobecności w domu nic złego się nie dzieje.

Ulotka systemu BIONIKA Bezpieczny Dom & Senior:

Ikonka PDF

Continue reading

14cze 2021
Artykuł sponsorowany SEO

Internet to olbrzymia globalna, cyfrowa przestrzeń wykorzystywana do zabawy, edukacji i reklamy. W sieci każdy może być twórcą, toteż liczba pojawiających się codzienne nowych filmów, zdjęć i artykułów jest niewyobrażalna. Duża konkurencja utrudnia wybicie się na pierwszą stronę wyszukiwania. Tylko duże korporacje lub influencerzy mający po kilkanaście tysięcy lub milionów subskrybentów nie mają problemów z widocznością treści w sieci.

Continue reading

08maj 2020

Funkcjonalności systemu BIOFINGER

Wszystkie funkcjonalności systemu [ BIOFINGER ]

Oferując autorskie rozwiązania sprzętowo-informatyczne z serii BIOFINGER, kierujemy się zawsze naszą dewizą, która od początku istnienia firmy, stanowi nasze hasło:

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W JEDNYM PALCU!

Continue reading

24kw. 2020
Baza wiedzy BIOFINGER

✩✩✩ Poradnik naszego eksperta ▷ podziel się tym artykułem

Zasilanie rejestratorów czasu pracy oraz przewody teletechniczne do rejestratorów RCP

Wszystkie rejestratory czasu pracy znajdujące się w naszej ofercie są zasilane napięciem stałym 12VDC. W zależności od modelu czytnika RCP maksymalny chwilowy pobór prądu może wynieść do 1.5A lub do 3A.

W zależności od oczekiwań naszych Klientów oraz warunków technicznych panujących w obiekcie, każdy rejestrator czasu pracy można zasilić na 4 różne sposoby:

Continue reading