Elektroniczny zamek szafkowy na karty oraz breloki zbliżeniowe RFID


Ludzie przez wieki starali się jak najlepiej chronić swój dobytek. Z czasem zyskali do dyspozycji zamki i kłódki, a później sejfy i szafy pancerne. Niestety te pierwsze nie stanowią trudnego wyzwania dla przeciętnego złodzieja, zaś te drugie odznaczają się dużą wagą, a często niewspółmiernie wysokim kosztem do wartości przechowywanych przedmiotów. W XXI wieku dostępne są nowocześniejsze rozwiązania.

Dziś prezentujemy Państwu jedno z nich – elektroniczny zamek szafkowy, dzięki któremu domowe lub firmowe meble w ciągu godziny stają się sejfem, w którym do szuflady lub szafki można bezpiecznie schować każdy wartościowy przedmiot. Niewielkie rozmiary, dyskrecja, możliwość skorzystania z kart i breloków RFID, kodów PIN lub biometrii (odcisk palca), a także łatwy montaż bez frezowania to tylko niektóre zalety tych nowoczesnych zabezpieczeń!

Elektroniczny zamek szafkowy  回  Nowe trendy w zabezpieczeniach szafek oraz szuflad

Zamek szafkowy na kartę RFID

Tradycyjne zamki szufladowe i szafkowe otwierane kluczem niekoniecznie pasują do współczesnych realiów. Nie licząc stylu retro, słabo wpisują się w dominujący dziś minimalistycznych charakter aranżacji wnętrz. Przede wszystkim zamki szafkowe na klucz zapewniają niski poziom bezpieczeństwa. Wystarczy silna męska ręka i proste metalowe narzędzie, aby wyłamana szuflada lub szafka natychmiast się otworzyła, dlatego warto sięgnąć po technologię zgodną z aktualnymi trendami.

Czym charakteryzuje się nowoczesny ukryty zamek szufladowy lub szafkowy?

 • Wytrzymałość ➟ dobry zamek szufladowy powinien cechować się wytrzymałością blokady przekraczającą 100 kg.

 • Dyskrecja ➟ niewidoczny zamek szafkowy nie ingeruje w charakter aranżacji wnętrza, a jednocześnie nie stanowi zachęty dla złodzieja, sugerując, że do szafki schowano wartościowe przedmioty.

 • Wygoda ➟ zamek szyfrowy zabezpiecza użytkownika na wypadek zgubienia klucza, z kolei technologia RFID w postaci kart lub breloków pozwala otwierać meble zbliżeniowo.

Zamek szafkowy  回  Elektroniczne technologie RFID zabezpieczające szafki oraz szuflady

Tak się składa, że każdy zamek meblowy dostępny w ofercie naszej firmy doskonale spełnia powyższe kryteria. Jak to działa? Po zamontowaniu elektroniczny zamek szufladowy lub szafkowy pracuje oparciu o technologię RFID. Blokada ryglowa lub zapadkowa uruchamia się bądź zwalnia po przyłożeniu do niego zarejestrowanej karty zbliżeniowej bądź breloka. Niewielki, ukryty zamek szufladowy można także wyposażyć w opcję obsługi poprzez bluetooth. Zamek szyfrowy uwzględnia rejestrację nawet 30 użytkowników.

Urządzenie jest napędzane przez serwomotor zasilany bateriami czterema AAA, których średnia żywotność sięga nawet 10 miesięcy. Wytrzymałość blokady w każdym wariancie to co najmniej 150 kg. W razie potrzeby zamek meblowy można również podłączyć do zewnętrznego zasilania.

Każdy ukryty zamek szufladowy bądź szafkowy można również wzbogacić o zewnętrzny panel montowany do frontów mebli. Daje to użytkownikom dodatkowe możliwości autoryzacji. Urządzenie może wówczas działać jak zamki szyfrowe w oparciu o kod PIN lub biometrycznie – poprzez odcisk palca. Najwygodniejsze w obsłudze pozostają jednak zamki meblowe wykorzystujące karty RFID, bo autoryzacja działa już z odległości około 5 cm.

Łatwy montaż bez frezowania

Ważnym atutem proponowanych przez nas zamków meblowych jest łatwy montaż bez frezowania. Co prawda nie obejdzie się bez wiercenia, ale zadanie można wykonać nawet w pół godziny. Wystarczy nawiercenie niewielkich otworów i skorzystanie z dołączonych do zestawu wkrętów. Ukryty zamek szafkowy, podobnie jak panel frontowy, można wygodnie zamontować do mebli wykonanych z drewna, tworzywa sztucznego lub metalu.

Elektroniczny zamek szafkowy z serii BIO-S61A / S80A / S90A / S123A a chińskie odpowiedniki o słabej jakości – postaw na skuteczne i profesjonalne zamki meblowe!

Każdy niewidoczny zamek szufladowy bądź szafkowy jest dziełem cieszącej się w branży wysoką renomą, doświadczonej firmy KERONG. Czy na rynku da się znaleźć tańsze produkty?
Tak, zwłaszcza chińskie zamki szufladowe typu “no name” dostępne między innymi na Ali Express. Niestety w przypadku ich zastosowania, rzeczy włożone do szuflady nie są zbyt bezpieczne. O przewadze naszych profesjonalnych produktów decyduje kilka unikalnych cech:

 • żywotność sięgająca nawet 500 000 cykli,

 • wytrzymała obudowa wykonana z ABS i PC, wzmocniona odlewami ze stopu cynku w narożnikach,

 • otwór na zaczep ze stali nierdzewnej,

 • wszystkie certyfikaty obowiązujące w Unii Europejskiej,

 • 24 miesiące gwarancji na prawie wszystkie zamki szafkowe.

Zamek szafkowy  回  Zrób elektroniczny sejf z Twojej szafki oraz szuflady

Niewidoczny zamek szyfrowy na pastylki RFID

Niewidoczny zamek szufladowy lub szafkowy staje się powoli standardowym wyposażeniem nie tylko w luksusowych apartamentach i willach, ale także zwykłych mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Technologia dobrze koresponduje z coraz bardziej popularnymi systemami smart home. Zamki meblowe są też chętnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach i instytucjach, gdzie chronią dostęp do przedmiotów lub dokumentów przed nieuprawnionymi osobami.

Naszą ofertę kierujemy ponadto do firm zajmujących się aranżacją i wykańczaniem wnętrz i producentów mebli na wymiar. Ukryty zamek szafkowy doskonale zastępuje tradycyjne klucze bądź mechaniczne zamki szyfrowe. W ten sposób można zapewnić swoim coraz bardziej wymagającym klientom zupełnie nową jakość. Zastosowania naszych urządzeń wśród użytkowników prywatnych i biznesowych są praktycznie nieograniczone!

Niewidoczny zamek szafkowy  回  Potencjalne zastosowania:

 • Ochrona cennych przedmiotów w domu ➟ elektroniczny zamek szafkowy znacznie utrudnia dostanie się do szafki włamywaczom. Jego sforsowanie wymaga ogromnego wysiłku i nie jest możliwe bez wiercenia i generowania hałasu. Dokumenty, biżuteria, kolekcje numizmatów lub przedmioty o wartości sentymentalnej są o wiele bezpieczniejsze, bo szuflada staje się domowym sejfem.

 • Zabezpieczenie przed dziećmi ➟ elektroniczny zamek szufladowy doceniają rodzice, którzy pragną ukryć niektóre przedmioty przed małymi, niesfornymi dziećmi.

 • Szatnie w przedsiębiorstwach i obiektach sportowych ➟ rzeczy osobiste klientów lub pracowników nie są narażone na działalność złodziei.

 • Szpitale, przychodnie i punkty medyczne ➟ niewidoczny zamek szafkowy znakomicie chroni ściśle reglamentowane leki, analizowane próbki i sprzęt medyczny. Przy pomocy urządzenia można zabezpieczać nawet lodówki i meble specjalistyczne. Nasze zamki elektroniczne pracują w ekstremalnych warunkach, w zakresie temperatur od 15°C do +65°C i przy zróżnicowanej wilgotności powietrza.

 • Ochrona firmowych dokumentów ➟ w biurach na co dzień pojawiają się goście z zewnątrz, spośród których nie wszyscy są zaufanymi osobami.

 • Zabezpieczenie ekspozycji towaru ➟ ukryty zamek szafkowy znajduje zastosowanie także w szklanych gablotach, wykorzystywanych w sklepach jubilerskich, elektronicznych czy sprzedających zegarki, gdzie towar prezentuje wysoką wartość.

Niewidoczny zamek do szafki na Bluetooth oraz kartę zbliżeniową RFID BIO-S80A

Wśród oferowanych przez nas produktów największym powodzeniem cieszy się uniwersalny elektroniczny zamek meblowy BIO-S80A, który sprawdza się w zróżnicowanych zastosowaniach. Urządzenie obsługuje wszystkie wspomniane metody otwierania zamka, jest dostępne w dwóch kolorach – czarnym i białym, posiada ryglowaną blokadę, można je montować również poziomo i może być zasilane zewnętrznie poprzez wbudowane gniazdo DC 3.5mm.

W ramach podsumowania przypomnijmy o unikalnych cechach naszych zamków elektronicznych.

Ukryty zamek szafkowy  回  Najważniejsze zalety:

 • Wygoda ➟ aż 5 dostępnych metod otwierania i zamykania blokady.

 • Niewidoczność ➟ dzięki ukrytemu zamkowi zawartość mebli nie kusi złodziei.

 • Wysoka jakość ➟ wzmocniona obudowa ABS + PC, stop cynku w narożnikach i otwór ze stali nierdzewnej.

 • Wydajność ➟ nawet 10 miesięcy pracy na jednym ładowaniu lub praca bez przerwy z zasilaniem zewnętrznym oraz obsługa aż 500 000 cykl.

 • Uniwersalność ➟ szerokie zastosowania elektronicznych zamków meblowych.

 • Skalowalność ➟ możliwa obsługa nawet 30 kart RFID.

 • Łatwy montaż ➟ bez frezowania i dodatkowych komplikacji.

 • Gwarancja ➟ aż 24 miesiące na większość produktów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najlepszymi elektronicznymi zamkami meblowymi, który świetnie spisują się w każdych warunkach!

 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy :-)