Elektroniczne zamki meblowe do szuflad, szafek, gablot, drzwiczek i frontów


KUP TERAZ ONLINE

Jakie najcenniejsze przedmioty chowamy w domach i mieszkaniach? Gdyby się zastanowić jakie rzeczy chcielibyśmy chronić przed kradzieżą, zniszczeniem czy przypadkowym wyrzuceniem? Gdzie trzymamy dokumenty, dyplomy, biżuterię, zegarki, akty notarialne, paszporty, dyski z danymi, pamiętniki czy ważne pamiątki? Czy ktoś korzysta z takich rozwiązań jak elektroniczne zamki meblowe do szuflad, szafek, gablot i drzwi? Czy może raczej upychamy je w materacach, za szafami, pod podłogą lub w piwnicy między słoikami?

Elektroniczny zamek meblowy RFID

W dzisiejszym świecie, gdzie prywatność i bezpieczeństwo są na wagę złota, niewidoczny elektroniczny zamek meblowy RFID, to kwintesencja ochrony Twojego mienia osobistego. Oferowane przez naszą firmę elektroniczne zamki meblowe ukrywają swoją potencję techniczną, pozostając niewidocznymi dla oka i co najważniejsze nie zakłócają harmonii wnętrza. Doceniane są szczególnie tam, gdzie estetyka łączy się z funkcjonalnością. Elektroniczny zamek meblowy RFID, który z łatwością obsłużysz za pomocą breloka (pastylki) lub karty zbliżeniowej, daje nowe zastosowania dla tradycyjnych zamków. Maksymalizuje ochronę, jednocześnie podnosząc estetykę – zamek szyfrowy meblowy obsługiwany zbliżeniowo, to odpowiedź na współczesne trend. Każdy elektroniczny zamek meblowy naszej produkcji to owoc pracy, mający na celu dostarczenie prostoty i niezawodności działania. Podsumowując, elektroniczny zamek meblowy RFID z naszej oferty to inwestycja w bezpieczeństwo, które jest jednocześnie dyskretne i innowacyjne.

Zamki meblowe na kartę zbliżeniową RFID

Nie zawsze potrzebujemy tak ścisłej kontroli drzwi. Czasem po prostu potrzebujemy pewności, ze nasze dokumenty, pieniądze czy biżuteria będą dodatkowo chronione. Zamki meblowe to świetne rozwiązanie jeżeli:

 • wynajmujesz długoterminowo pokój lub mieszkanie i masz podejrzenie, że inne osoby mogą mieć do niego dostęp,

 • pracujesz w miejscu gdzie wiele osób pracuje w jednym openspejsie, ale chcesz mieć pewność, że nikt, nie będzie grzebał w Twoich rzeczach,

 • chcesz chronić dokumenty przed dziećmi w domu,

 • wolałbyś mieć pewność, że tylko Ty masz dostęp do zawartości szuflady,

 • uważasz, że kilka osób może korzystać z ukrytej szuflady, gdzie trzymasz ważne rzeczy (np. w firmie lub gdy macie wspólne inwestycje),

 • chcesz zabezpieczyć gotówkę i ukryć ją przed osobami niepowołanymi,

 • potrzebujesz elastycznego rozwiązania w miejscu publicznym – skrytki, przechowalnie bagażu na dworcach, szafki dostępowe w urzędach, na basenach czy w budynkach użyteczności publicznej.

Możliwości korzystania z zamków meblowych jest tyle ile użytkowników.

Zamki szafkowe na kod PIN

Ile jest takich rzeczy, które musimy chronić? Naprawdę dużo. Zamki szafkowe na kod PIN to świetne rozwiązania do domowych apteczek lub miejsca gdzie przetrzymujemy detergenty. Leki, suplementy, chemia, której używamy nie stanowią dla nas zagrożenia. Jednak dla dzieci to są kolorowe zabawki, które zapraszają po cichu – "zjedz mnie", "rozlej na podłogę", "wysp na stół" i świetnie się baw. Kolorowe opakowania, szczególnie różowe czy fioletowe są jak zachęta dla maluchów lub dzieci z niepełnosprawnościami.

Zamki do szuflad na pastylkę RFID

Zamki do szuflad na pastylkę RFID i ukryte zamki są dla rodziców, którzy chcą chronić swoje dokumenty i pieniądze przed ciekawskimi dziećmi lub dorastającą młodzieżą żądną przygód. Imprezy organizowane pod nieobecność rodziców mogą przynieść nieoczekiwane straty takie jak nagłe zniknięcie dysków USB lub kosztownych drobiazgów.

Zamki szyfrowe do szafek i drzwi

W życiu zdarzają się różne nieoczekiwane wypadki. Wypadek, wojna, nagła potrzeba znalezienia dokumentacji nie są wyjątkami. Zamki szyfrowe do szafek i drzwi to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ważne rzeczy w jednym miejscu, aby w razie zagrożenia skorzystać z polisy, paszportu lub aktu urodzenia. Czy trzymasz takie rzeczy w teczce, czy raczej są rozrzucone po całym mieszkaniu i gdy przyjedzie potrzeba, gorączkowo szukasz polisy ubezpieczeniowej? Zamki szyfrowe nie tylko zabezpieczą cenne rzeczy, ale pozwolą także utrzymać porządek.

Elektroniczny zamek meblowy na brelok RFID

Tradycyjne zamki wymagają dużej ingerencji w strukturę mebli. Zamki z serii BIO montuje się w prosty sposób za pomocą śrub bez niepotrzebnego niszczenia materiałów. Elektroniczny zamek meblowy to dobre rozwiązanie jeśli korzystamy ze schowków ukrytych, ale także ogólnodostępnych. Miejsca zastosowania:

 • szafki na dokumenty,

 • szafki depozytowe,

 • szafki gimnastyczne,

 • szafki bagażowe.

Nasze niewidoczne zamki mają możliwość działania w trybie publicznym, lub częściowo publicznym lub tylko prywatnym.

Ukryte zamki meblowe

Ukryte zamki meblowe można stosować do zabezpieczenia dokumentacji. Jednak bardzo często chcemy też chronić rzeczy, które trzymamy np. w przeszklonych gablotach. Kolekcjonerzy chętnie prezentują swoje zbiory, ale jednocześnie chronią je przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem. Elektroniczny zamek szyfrowy ma kod PIN zabezpieczy cenne zbiory sztuki czy numizmatyki.

Zamki BIO

Oferowane zamki meblowe z serii BIO posiadają atesty CE oraz w przypadku różnych produktów – ROHS, ISO9001, FCC, IAF. Ponieważ nie są to rozwiązania "na kluczyk" – można je otwierać dzięki technologii identyfikacji radiowej RFID. Karty dostępowe i breloki czy pastylki zawierają krzemowy czip, który pozwala zbliżeniowo przekazywać informacje, a także właśnie otwierać zamki. Technologia RFID świetnie nadaje się do takich zastosowań jak niewidoczny zamek meblowy lub ukryty zamek szafkowy.

Niewidoczny tani zamek meblowy

Niewidoczny tani zamek meblowy ma niewielkie rozmiary i montuje się go śrubami w prosty sposób wewnątrz szuflady czy szafki. Zasilane są bateriami typu AAA, ale w można także użyć zewnętrznego złącza mikro USB lub gniazda typu DC 3,5mm. Zamek ma zabezpieczenie przed nagłym wyłączeniem. Gdy baterie się wyczerpują urządzenie zaczyna wydawać dźwięk ostrzegający.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Sprzedaż w internecie wzrasta i coraz więcej osób korzysta z globalnych rynków. Niestety niekiedy na kupujących czekają niemiłe niespodzianki jak produkty niskiej jakości lub wielotygodniowa dostawa z Azji. Nasza firma oferuje niewidoczne tanie zamki z krótkoterminową dostawą, na fakturę wraz z gwarancją. Wysoka jakość w rozsądnej cenie oraz niezawodność jest dla nas priorytetem.

Otwieraj drzwi bez kluczy

Producentem naszym ukrytych/niewidocznych zamków jest firma KERONG, która dostarcza najwyższą jakość od dwudziestu lat. Otwieraj drzwi bez kluczy! Zamontuj niewidzialny tani zamek meblowy i chroń swoje cenne rzeczy. Czy wiesz, że wytrzymałość blokad wynosi aż 150 kg. Zamki są dostępne w systemie ryglowym lub zapadkowym. Można je stosować w szufladach i szafkach z drewna lub szkła. Dodatkowe wyposażenie pozwoli dopasować zamek do Twoich potrzeb. Panele na odcisk palca, kod PIN lub nawet Bluetooth dają wiele możliwości użytkownikom.

Ukryte bezkluczykowe drzwi szufladowe

Ukryte bezkluczykowe drzwi szufladowe pozwalają na zachowanie tajemnicy lub dla bezpieczeństwa. Zobacz naszą ofertę i kup zamek, który odpowiada Twoim potrzebom. Masz warsztat stolarki i tworzyć autorskie meble? Jesteś architektem i projektujesz szafy, biurka i gabloty. Zapewnij swoim klientom usługi najwyższej jakości. Twój klient może nie wiedzieć, że istnieje takie sprytne rozwiązanie jak ukryte zamki. Zaproponuj nowoczesne rozwiązanie, którego nie trzeba nawet programować. Wystarczy prosty montaż i aktywacja. Zobacz nasze produkty i wybierz coś dla siebie! Chroń cenne rzeczy przed niepowołanymi osobami.


Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do nawiązania współpracy z naszą firmą.

W celu przygotowania dla Państwa oferty na dostawę lub kompleksowy montaż niewidocznych zamków szyfrowych RFID, uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na adres email biuro@biofinger.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego.