Elektroniczna ewidencja czasu pracy

Obecnie elektroniczna ewidencja czasu pracy to rozwiązanie, z którego w Polsce korzysta bardzo wiele mikro- małych- średnich i dużych przedsiębiorstw. Prosty rejestrator czasu pracy sprawdzi się w niewielkim biurze, jednak coraz więcej firm decyduje się na nowoczesny system rejestracji czasu pracy. Tego typu urządzenia wykorzystują między innymi dane biometryczne i zapewniają pełną niezawodność.
Jakie korzyści prezentuje ta elektroniczna lista obecności? Kiedy szczególnie przydatny będzie biometryczny rejestrator czasu pracy? Czy skuteczna ewidencja czasu pracy jest możliwa również w branży budowlanej?

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

System RCP » Czytnik RCP » główne korzyści dla przedsiębiorcy

Jakie korzyści daje przedsiębiorcy elektroniczna ewidencja czasu pracy? Cena takiej inwestycji szybko się zwraca. Tradycyjna lista obecności jest dziś rozwiązaniem archaicznym. Ewidencja czasu pracy oparta o podpisy stanowi czasochłonny obowiązek, między innymi ze względu na brak integracji z systemem kadrowo-płacowym. Ponadto elektroniczna ewidencja obecności pracowników zdecydowanie redukuje pole do możliwych nadużyć, jak również ułatwia organizację pracy. Działający w firmie sprawdzony elektroniczny system RCP, szczególnie w przypadku większych przedsiębiorstw, stanowi jednocześnie narzędzie kontroli dostępu.

 

Biometryczny rejestrator czasu pracy na odcisk palca US10C Rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID US10C-RF Foto Rejestrator czasu pracy z kamerą

 

Ewidencja czasu pracy zintegrowana z programami kadrowo-płacowymi

Sam rejestrator czasu pracy na karty lub oparty o inną technologię tylko częściowo zaspokaja potrzeby przedsiębiorstwa. Wygodna ewidencja czasu pracy jest możliwa wówczas, gdy urządzenie lub kilka urządzeń współpracuje z dedykowany systemem. Na polskim rynku od wielu lat nowoczesny system RCP opracowała nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS), która oferuje również autorskie oprogramowanie – BIOFINGER/SW. W ten sposób możliwe jest rzetelne rozliczanie i ewidencja czasu pracy, a także ewidencja obecności pracowników. Dedykowany program RCP, o którym więcej można przeczytać na stronie BIOFINGER/SW jest w pełni zintegrowany ze wszystkimi popularnymi programami kadrowo-płacowymi.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Biometryczny rejestrator czasu pracy, czytnik RCP, czyli niezawodna ewidencja obecności pracowników

Tradycyjny rejestrator czasu pracy na karty nie w każdej firmie będzie wystarczającym rozwiązaniem. Istnieje bowiem możliwość nadużyć, gdy jeden z pracowników odbije jednocześnie kilka kart. Takie praktyki sprawiają, że przedsiębiorstwo traci finansowo. Nowoczesne, zapobiegające oszustwom rozwiązanie stanowi biometryczny rejestrator czasu pracy. To coraz bardziej popularna na polskim rynku kontrola czasu pracy. Odcisk palca jest bowiem unikalną cechą każdego człowieka. Czytnik linii papilarnych w pracy nie powinien również być ambiwalentnie odbierany przez pracowników. W końcu chroni on interesy tych, którzy traktują swoje obowiązki uczciwie.
Czytnik RCP może być wykorzystywany jako biometryczny rejestrator czasu pracy (na odcisk palca, na linie papilarne, na palec, na kciuka) lub zbliżeniowy rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Rejestracja czasu pracy » karty zbliżeniowe, foto-rejestracja oraz dane biometryczne

Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) proponuje swoim klientom urządzenia, dzięki którym kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy przebiegają jeszcze bardziej niezawodnie. Biometryczny rejestrator czasu pracy może bowiem być dodatkowo wyposażony w funkcję fotorejestracji zdarzeń. Zwykły rejestrator czasu pracy na odcisk palca teoretycznie umożliwia wpuszczenie na teren firmy niepowołanej osoby przez jednego z pracowników. Zdjęcia wykonane z pomocą wbudowanej kamery stanowią natomiast bezsprzeczny dowód w sprawie.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Rejestrator czasu pracy » czytniki RCP działające mobilnie

Na tej stronie zaprezentowano również ciekawe przykłady, w jaki sposób ewidencja czasu pracy jest możliwa w trudniejszych warunkach, na przykład branży budowlanej i eventowej. Rozwiązanie takiego problemu stanowi mobilny rejestrator czasu pracy, który można między innymi umieścić w kontenerze budowlanym. Urządzenie także współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem BIOFINGER/SW. Rejestracja czasu pracy online działa za sprawą wbudowanego modemu poprzez sieć LAN bądź bezprzewodową. Ewidencja obecności pracowników i czasu ich pracy nigdy nie była prostsza i bardziej wygodna, a coraz nowocześniejsze technologie pozwalają na praktyczne wyeliminowanie ewentualnych nadużyć pracowników i ścisłą kontrolę dostępu.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.