MEGA oferta współpracy dla Instalatorów

Zaproszenie do nawiązania współpracy!

50% rabatu na oprogramowanie BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR
15% rabatu na czytniki biometryczno-zbliżeniowe

Do współpracy zapraszamy samodzielnych instalatorów, informatyków oraz firmy teletechniczne, informatyczne, które mają odpowiednie doświadczenie oraz umiejętność konfigurowania programów komputerowych obsługujących systemy ewidencji i rejestracji czasu pracy.

Od każdego nowego klienta (użytkownika końcowego) oferujemy 50% rabatu na nasze autorskie oprogramowanie BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR oraz 15% rabatu na czytniki biometryczno-zbliżeniowe.

Cennik detaliczny oprogramowania BIOFINGER/SW i BIOFINGER/SVR znajduje się tutaj.

Oferujemy również odpłatne zdalne lub lokalne wsparcie techniczne, analizę i rozwiązywanie problemów oraz zdalne szkolenie z zakresu konfiguracji i obsługi oferowanych systemów RCP i oprogramowania BIOFINGER-SW/SVR.

W ramach lojalnej i owocnej współpracy, zapraszamy na bezpłatne szkolenie (5 godzin) do siedziby naszej firmy w Gdańsku.

Udostępniamy również profesjonalne szybkie wsparcie w zakresie podstawowych pytań i problemów związanych z konfiguracją czytników RCP, obsługą systemów RCP oraz instalacją i konfiguracją oprogramowania BIOFINGER/SW.Prześlij do nas swoje zapytanie ofertowe, a my przygotujemy ofertę na system RCP którą przedstawisz swojemu Klientowi.
Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Różne możliwości wdrożenia systemu RCP oraz Zapytania ofertowe.

Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Tobie dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.

 
 Zachęcamy do dyskusji, zadawania pytań i ulepszania naszej
MEGA oferty współpracy dla Instalatorów!

[wpdevart_facebook_comment]

 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy :-)