• Mobilny system RCP
  • Mobilny system RCP Zestaw wewnętrzny
  • Mobilny system RCP Zestaw wewnętrzny
  • Mobilny system RCP Zestaw wewnętrzny
  • Mobilny system RCP Zestaw zewnętrzny
  • Mobilny system RCP Zestaw zewnętrzny
  • Mobilny system RCP Zestaw zewnętrzny

Przenośny system do Rejestracji Czasu Pracy (RCP) i Ewidencji Obecności Pracowników (EOP) na budowę do kontenera

Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) specjalizuje się w dedykowanych przenośnych/mobilnych, walizkowych oraz stacjonarnych systemach do rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe lub na odcisk palca, które są kompletowane pod specjalne oczekiwania naszych klientów.

Elektroniczna rejestracja czasu pracy, systemy RCP oraz programowanie to nasza pasja od wielu lat!

Podstawowa funkcjonalność systemów RCP oraz oprogramowania BIOFINGER/SW:

  • Rejestracja czasu pracy

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Ewidencja obecności pracowników

  • Bieżące monitorowanie obecności pracowników


Systemy RCP przeznaczone są do elektronicznej rejestracji obecności pracowników etatowych, kontraktowych oraz rejestracji czasu pracy podwykonawców i pracowników fizycznych na budowach. Przenośne systemy do rejestracji czasu pracy znajdują również zastosowanie wszędzie tam gdzie firmy (pracodawcy) świadczą usługi dla masowych odbiorców (np. koncerty, imprezy masowe, eventy itp).

Dostarczamy przenośne i ergonomiczne rozwiązania do elektronicznej rejestracji obecności pracowników, które można postawić w dowolnym miejscu w kontenerze budowlanym lub zewnętrzne rozwiązania RCP, które mogą być narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Zewnętrzne rozwiązania do elektronicznej ewidencji obecności pracowników (EOP) można trwale lub tymczasowo zainstalować na zewnątrz kontenera budowlanego.

Po zakończonej inwestycji każdy mobilny system RCP można przenieść w dowolne inne miejsce i tym samym ewidencjonować obecność dla nowych pracowników lub podwykonawców na kolejnej budowie.

Na załączonych zdjęciach prezentowane są dedykowane rozwiązania mobilnego systemu do rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe, które zostały przygotowane pod specjalne oczekiwania naszych klientów.

W naszej ofercie znajduje się również walizkowy system rejestracji czasu pracy na odcisk palca lub na karty zbliżeniowe BIOFINGER-RCP/Mobile. Karta katalogowa systemu BIOFINGER-RCP/Mobile. Ulotka mobilnego systemu BIOFINGER-RCP/MOBILE    
Natomiast tradycyjne oraz biometryczne systemy RCP do zastosowań w obiektach biurowych lub przemysłowych, zostały szczegółowo opisane na naszej stronie rejestracja czasu pracy.

Dwa rodzaje » przenośny wewnętrzny lub zewnętrzny zestaw RCP

Standardowy przenośny zestaw RCP jest zabudowany w niedużym stojącym pionowym regale (czarny regał na zdjęciach). W skład przenośnego wewnętrznego zestawu RCP wchodzą dwa czytniki kart zbliżeniowych z serii RFID.SCR100 oraz RFID.KR101, zasilacz buforowy [12VDC, 1A] wraz z baterią akumulatorową 1.2Ah, duża zielona lampa LED oraz akcesoria instalacyjne.
W przypadku zaniku napięcia na budowie, to system awaryjnego zasilania zapewni nieprzerwane działanie czytników RCP przez kilka godzin.

Istnieje możliwość wyposażenia przenośnego zestawu do rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe w dowolną kopułkową kamerę IP do monitoringu online CCTV. W tym przypadku kamera monitoringu działa autonomicznie i sprzętowo nie jest zintegrowana z systemem RCP. Konfiguracja oprogramowania kamery IP i serwera monitoringu jest po stronie klienta.

Standardowy zewnętrzny zestaw RCP jest zabudowany w szczelnej zewnętrznej obudowie (IP65). W obudowie instalowane są również dwie grzałki.

Zasada działania jest bardzo prosta!

Jeden czytnik na karty zbliżeniowe RCP rejestruje rozpoczęcie czasu pracy [START], a drugi czytnik na karty zbliżeniowe RCP rejestruje zakończenie czasu pracy [KONIEC]. Czytniki kart zbliżeniowych nie posiadają klawiatury oraz wyświetlacza, przez co są bardzo proste w użytkowaniu.

Przenośny system RCP jest zabezpieczony programistycznie przed dublowaniem rejestrów RCP, czyli wielokrotnym przykładaniem karty zbliżeniowej przez pracownika do jednego czytnika lub przykładaniem karty zbliżeniowej do nieprawidłowego czytnika.
W procesie generowania raportów indywidualnych lub zbiorowych w programie BIOFINGER/SW, operator programu BIOFINGER/SW nie musi tracić czasu na poprawianie błędów generowanych przez pracowników w procesie autoryzacji statusów RCP.

Podstawowe dane techniczne

System do elektronicznej rejestracji obecności pracowników oraz rejestracji czasu pracy może maksymalnie obsłużyć 30.000 pracowników (30.000 kart zbliżeniowych) oraz buforuje do 50.000 zdarzeń (rejestrów RCP) w pamięci czytnika z serii RFID.SCR100.

Bezprzewodowa oraz dwustronna transmisja danych (użytkowników oraz rejestrów RCP) następuje przy użyciu routera z modem na kartę SIM. Zakup routera GSM/GPRS, karty SIM oraz konfiguracja bezprzewodowej transmisji danych jest po stronie klienta.
Jeżeli w kontenerach budowlanych jest zapewniona sieć komputerowa LAN, to wystarczy podłączyć system RCP do sieci LAN. Istnieje również możliwość ręcznego pobrania rejestrów RCP z czytnika RFID.SCR100 bezpośrednio do pamięci PenDriva.
Dla przenośnego, stacjonarnego lub walizkowego zestawu RCP musi być zapewniony jeden statyczny adres IP.

Przenośny, stacjonarny lub walizkowy system RCP działa w oparciu o karty zbliżeniowe Unique lub opcjonalnie Mifare.


Cennik

Każdy przenośny, stacjonarny lub walizkowy system do rejestracji czasu pracy i ewidencji obecności pracowników fizycznych i budowlanych musi współpracować z naszym autorskim oprogramowaniem BIOFINGER/SW oraz opcjonalnie z BIOFINGER/SVR.

Szczegółowy opis oprogramowania BIOFINGER/SW do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy znajduje się tutaj.
Cennik oprogramowania BIOFINGER/SW oraz BIOFINGER/SVR znajduje się tutaj.

Cena oprogramowania BIOFINGER/SW jest uzależniona od ilości pracowników w lokalnej bazie danych.
Cena jednej karty zbliżeniowej Unique wynosi 4 zł netto.

Cena kompletnego przenośnego zestawu RCP do postawienia wewnątrz kontenera budowlanego średnio wynosi 2290 zł netto + VAT. W cenie nie jest ujęte oprogramowanie BIOFINGER/SW oraz karty zbliżeniowe Unique.

Świadczmy również usługę zdalnej instalacji niezbędnego środowiska instalacyjnego, instalacji oraz konfiguracji oprogramowania BIOFINGER/SW oraz BIOFINGER/SVR.
Szczegółowe informacje o zdalnym wsparciu znajdują się na stronie Szybkie wsparcie w dziale ZDALNE WSPARCIE TECHNICZNE » Zdalne wsparcie techniczne.


Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Czas na skompletowanie wszystkich materiałów oraz wykonanie przenośnego wewnętrznego lub zewnętrznego zestawu RCP wynosi średnio 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na podstawie faktury proforma.

Zapytania ofertowe oraz zamówienia proszę kierować bezpośrednio na adres e-mail biuro@biofinger.pl

Wszelkie szczegółowe informacje na temat oferowanych przenośnych/mobilnych, stacjonarnych oraz walizkowych systemów do rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe lub na odcisk palca, udzielane są pod numerem telefonu: 504 158 448


Tylko na potrzeby wyszukiwarek internetowych

Warto również nadmienić, iż nie ma czegoś takiego jak darmowy rejestrator czasu pracy pracowników lub rejestracja czasu pracy program darmowy. Oferowany przez naszą firmę Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS) mobilny system RCP nie jest również obsługiwany przez smartfony z systemem Android. Natomiast jak najbardziej nasze dedykowane przenośne systemy RCP spełniają funkcję mobilne RCP online z kamerą

POZOSTAŁE CZYTNIKI RCP

ZDJĘCIA Z WYBRANYCH REALIZACJI RCP