Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Czytnik czasu pracy na breloki zbliżeniowe

Wśród urządzeń tworzących systemy RCP znajdziemy między innymi czytnik czasu pracy na breloki zbliżeniowe, który często jest bardziej ceniony niż tradycyjne urządzenia na karty. Czytnik czasu pracy na breloki zbliżeniowe ma tę zaletę, że brelok stosunkowo trudniej zgubić lub zostawić w domu, ponieważ przyczepiamy go do przedmiotów, z którymi się nie rozstajemy, takich jak klucze. Dobry czytnik czasu pracy na breloki zbliżeniowe zapamiętuje tysiące użytkowników, szeroki bufor zdarzeń i rejestruje oddzielnie rozpoczęcie, zakończenie oraz przerwy w pracy.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik czasu pracy na dotyk palca

Szukając najskuteczniejszych rozwiązań z zakresu RCP, warto zwrócić uwagę na czytnik czasu pracy na dotyk palca wykorzystujący linie papilarne. Urządzenia biometryczne, takie jak czytnik czasu pracy na dotyk palca to najwyższa gwarancja zapobiegania nadużyciom pracowniczym, czego nie zapewnią czytniki działające w oparciu o karty zbliżeniowe, breloki czy kody PIN. Ponadto nowoczesny czytnik czasu pracy na dotyk palca jest wygodny w obsłudze, dzięki ekranowi dotykowemu i jeszcze bardziej niezawodny za sprawą fotorejestracji oraz rozpoznawania geometrii twarzy.

Foto Rejestrator czasu pracy z kamerą

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik czasu pracy na karty magnetyczne

Na potrzeby wielu firm prowadzących rejestrację czasu pracy, wystarczające rozwiązanie stanowi czytnik czasu pracy na karty magnetyczne umieszczany przy drzwiach wejściowych do zakładu lub biura czy występujący w wersji mobilnej. Dane, które rejestruje czytnik czasu pracy na karty magnetyczne trafiają następnie do darmowego systemu RCP. W ten sposób czytnik czasu pracy na karty magnetyczne, które posiadają wszyscy pracownicy, pomaga nie tylko w kontroli i zapobieganiu nadużyciom, ale również w rozliczaniu czasu pracy i prowadzeniu kadr.

Czytnik czasu pracy na karty magnetyczne US10C-MS

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID umożliwia szybką rejestrację zdarzeń takich jak rozpoczęcie pracy, jej zakończenie, przerwy i służbowe wyjścia. Technologia, którą wykorzystuje czynnik czasu pracy na karty RFID cechuje się niskimi współczynnikami błędnych odrzuceń i akceptacji. Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID może sprawdzić się jednocześnie w kontroli dostępu rozróżniając wiele okresów i poziomów, a także być dodatkowo wyposażony w kamerę umożliwiając fotorejestrację zdarzeń.

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID US10C-RF

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik czasu pracy na linie papilarne

Jeśli rejestrator na karty magnetyczne nie chroni pracodawcy przed nadużyciami pracowników, dobrym rozwiązaniem będzie czytnik czasu pracy na linie papilarne. Urządzenia takie jak biometryczny czytnik czasu pracy na linie papilarne uniemożliwiają dokonanie oszustwa polegającego na przekazywaniu sobie kart lub breloków przez pracowników. W jeszcze bardziej nowoczesnej wersji czytnik czasu pracy na linie papilarne posiada wbudowaną kamerę, co pozwala łatwo udowodnić ewentualne oszustwo.

Biometryczny czytnik czasu pracy na odcisk palca US10C

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik czasu pracy na odcisk palca

W odróżnieniu od kart magnetycznych i zbliżeniowych, czytnik czasu pracy na odcisk palca daje stuprocentową pewność odnośnie identyfikacji tożsamości pracowników. Z tego względu czytnik czasu pracy na odcisk palca jest coraz częściej wykorzystywany w firmach, w których istnieje ryzyko nadużyć pracowniczych. Czytnik czasu pracy na odcisk palca w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem BIOFINGER/SW ewidencjonuje obecność i czas pracy, przerwy, wyjścia prywatne i służbowe, które można wygodnie generować w postaci raportów i zintegrować z oprogramowaniem kadrowo-płacowym.

Czytnik czasu pracy na palec

Czytnik czasu pracy na palec, który identyfikuje tożsamość pracownika na podstawie linii papilarnych to nowoczesne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm. Korzystając z usług sprawdzonego dostawcy, możemy liczyć na zakup i montaż czytnika czasu pracy na palec. Renomowane firmy oferują także szkolenie administratora danych oraz system RCP z dedykowanym oprogramowaniem BIOFINGER/SW, z którym współpracuje biometryczny czytnik czasu pracy na palec.

Czytnik czasu pracy na palec Czytnik czasu pracy na palec

Czytniki kart zbliżeniowych RCP

Czytnik kart zbliżeniowych RCP to najważniejsza część systemu rejestracji czasu pracy. Obecnie czytnik kart zbliżeniowych RCP może być przymocowany do drzwi wejściowych zakładu pracy, instytucji lub biura i sterować ich zamkiem lub działać w wersji mobilnej. Przenośny czytnik kart zbliżeniowych RCP to rozwiązanie szeroko stosowane w branży budowlanej, a także przy organizacji eventów, gdzie trudniej rzetelnie weryfikować uczciwość pracowników i rozliczać ich pracę.

Czytniki kart zbliżeniowych RCP Czytniki kart zbliżeniowych RCP

Czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy

Mniejsze firmy, aby zapobiegać nadużyciom pracowniczym i dokładnie rozliczać obowiązki stosują często czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy. Urządzenia takie jak czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy lub kontroli dostępu działają w oparciu o karty magnetyczne lub technologię RFID. Nowoczesny czytnik na karty do rejestracji czasu pracy może także zawierać wbudowaną kamerę i rejestrator danych biometrycznych – odcisków palców czy geometrii twarzy, co jeszcze bardziej podnosi jego skuteczność.

Czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy Czytnik na karty do celów rejestracji czasu pracy

Czytnik na karty zbliżeniowe do celów RCP

Karty magnetyczne w biurach kojarzą się między innymi z kontrolą dostępu, jednak równie istotnym ich zastosowaniem jest czytnik na karty zbliżeniowe do celów RCP. Rejestracja czasu pracy i monitorowanie obecności pracowników podnosi ich efektywność, dlatego inwestycja w czytnik na karty zbliżeniowe do celów RCP szybko się zwraca. Współczesne czytniki na karty zbliżeniowe do celów RCP pozwalają także na wieloetapową autoryzację, również w postaci kodów PIN, linii papilarnych czy fotorejestracji zdarzeń.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.