Czytniki RCP z serii US10C

✩✩✩ Słownik RCP ▷

Czytnik RCP na karty zbliżeniowe RFID

Czytnik RCP na karty zbliżeniowe RFID to jedna z najpopularniejszych metod rejestracji czasu pracy. Czytnik na karty zbliżeniowe RFID wykorzystuje fale radiowe płynące do tak zwanej etykiety obiektu, która znajduje się wewnątrz karty. Nowoczesny czytnik RCP na karty zbliżeniowe może jednocześnie stanowić narzędzie kontroli dostępu i być wyposażony między innymi w czytnik linii papilarnych i kamerę video.

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik RCP na odcisk palca

Czytnik RCP na odcisk palca pozwala z największą pewnością zidentyfikować konkretnego pracownika, co chroni interes pracodawcy. Nowoczesne czytniki RCP na odciska palca rejestrują tysiące obrazów linii papilarnych, szeroki bufor zdarzeń i przynajmniej kilka statusów związanych z pracą. Dla podwyższenia kontroli czytnik RCP na odcisk palca może zostać wyposażony także w czytnik kart zbliżeniowych i kamerę.

Biometryczny czytnik czasu pracy na odcisk palca US10C

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik RCP na breloki zbliżeniowe

Wśród urządzeń monitorujących obecność i rejestrujących czas pracy, jednym z ciekawych rozwiązań jest czytnik RCP na breloki zbliżeniowe. Urządzenia takie jak czytnik RCP na breloki zbliżeniowe najczęściej montuje przy wejściu do zakładów pracy. Czytnik RCP na breloki zbliżeniowe jest w odróżnieniu od swojego odpowiednika na karty o tyle wygodniejszy, że brelok znacznie trudniej zgubić, dla wielu osób jest przedmiotem bardziej poręcznym.

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID US10C-RF

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik RCP na dotyk palca

Biometryczny czytnik RCP na dotyk palca pełni w zakładach pracy i biurach kilka funkcji: monitoruje obecność i czas pracy pracowników, zapobiega nadużyciom i ułatwia rozliczenia kadrowo-płacowe. Biometryczny czytnik RCP na dotyk palca jest dla pracowników bardzo wygodny, a jednocześnie stanowi najskuteczniejszy sposób weryfikacji tożsamości z punktu widzenia pracodawcy. Czytnik RCP na dotyk palca współpracuje z oprogramowaniem BIOFINGER/SW, które pozwala w przyjazny sposób monitorować pracę, a także ją rozliczać.

Czytnik RCP na dotyk palca Czytnik RCP na dotyk palca

Czytnik RCP na karty magnetyczne

Czytnik RCP na karty magnetyczne to sprawdzona metoda rozliczania czasu pracy pracowników i zapobieganiu oszustwom. Nowoczesny czytnik RCP na kary magnetyczne to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem, umożliwiające także kontrolę dostępu w oparciu o kody PIN i rejestrujące kilka rodzajów zdarzeń, takich jak rozpoczęcie, zakończenie czy przerwa w pracy. Solidny czytnik RCP na karty magnetyczne charakteryzuje się niskim poziomem błędnych akceptacji i odrzuceń, szerokim buforem zdarzeń, a także, jeśli jest to wymagane, przystosowaniem do pracy w niskich bądź wysokich temperaturach.

Rejestrator czasu pracy na karty magnetyczne US10C-MS

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Czytnik RCP na linie papilarne

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi rejestracji czasu pracy i monitorowania obecności pracowników jest czytnik RCP na linie papilarne. Nowoczesny czytnik RCP na linie papilarne jest jednocześnie wygodny w obsłudze – pracownik wybiera przyciskiem lub na ekranie jeden ze statusów (np. rozpoczęcie pracy), a następnie przykłada palec do czytnika celem identyfikacji. Dane, jakie zapisuje czytnik RCP na linie papilarne trafiają następnie do systemu RCP i dedykowanego oprogramowania BIOFINGER/SW ułatwiając rozliczanie pracy i kontrolę, a także zapobiegając potencjalnej nieuczciwości wobec pracodawcy.

Czytnik RCP na linie papilarne Czytnik RCP na linie papilarne

Czytnik RCP na palec

Czytnik RCP na palec, który identyfikuje linie papilarne sprawia, że pracownicy nie mogą wzajemnie pożyczać sobie kart i breloków zbliżeniowych. Dlatego czytnik RCP na palec przechowujący w bazie odciski palców pracowników (nawet 10 przypisanych do jednej osoby) to najdoskonalsze narzędzie kontroli, jakim może dysponować pracodawca. Jednocześnie czytnik RCP na palec wyposażony dodatkowo w kamerę i system fotorejestracji zdarzeń sprawia, że w przypadku wątpliwości pracodawca dysponuje pewnym dowodem nieuczciwości zatrudnionych.

Foto Rejestrator czasu pracy z kamerą

 

SUPER OFERTA na system Rejestracji Czasu Pracy

 

Ważne!

Przed wysłaniem zapytania ofertowego dotyczącego elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Rejestracja Czasu Pracy w części Zapytania ofertowe.
Szczegółowe informacje pozwolą nam na szybkie przygotowanie i dostarczenie Państwu dedykowanej oferty na kompleksowe wdrożenie systemu RCP lub dostawę urządzeń i oprogramowania do samodzielnego montażu.