Mobilny system RCP

Mobilny RCP do postawienia w kontenerze budowlanym

W przypadku każdej inwestycji budowalnej szczególną rolę ogrywa organizacja pracy. To od niej zależy realizacja projektu w terminie. Rejestracja czasu pracy i ewidencja czasu pracy podwykonawców i robotników chroni przedsiębiorstwo przed ewentualnymi nadużyciami i stratami, a zgromadzone dane RCP pozwalają analizować efektywność organizacji pracy. Obecnie jest to możliwe dzięki mobilnym rejestratorom RCP przeznaczonym do instalacji w kontenerze budowlanym oraz autorskiemu oprogramowaniu BIOFINGER/SW, zaprojektowanym dla branży deweloperskiej przez naszą firmę Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS).

Karta katalogowa mobilnego RCP do postawienia w kontenerze budowlanym:
https://biofinger.pl/product-item/system-rejestracji-czasu-pracy-rcp-i-ewidencji-obecnosci-pracownikow-na-budowe-do-kontenera

Zalety mobilnych rejestratorów czasu pracy

Mobilny system RCP występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Dedykowane przenośne rozwiązanie spełnia szczególne wymagania branży poprzez szczelną obudowę z tworzywa sztucznego, a także zasilacz buforowy i zdolne do działania przez kilka godzin zasilanie awaryjne. Rejestracja pracowników odbywa się na podstawie kart zbliżeniowych i dwóch pól odpowiadających rozpoczęciu i zakończeniu pracy. Przenośny charakter mobilnego RCP występującego w wersji stacjonarnej lub walizkowej (również z zasilaniem bateryjnym) pozwala na jego łatwy transport pomiędzy terenami kolejnych inwestycji.

Ewidencja biometryczna zamiast kart zbliżeniowych

Idącym o krok dalej ułatwieniem dla branży deweloperskiej są mobilne rejestratory RCP, w których karty zbliżeniowe zastępuje odcisk palca. Oznacza to po pierwsze praktyczne wykluczenie ryzyka nadużyć pracowniczych, jak również wygodę. Sytuacje zgubienia lub pozostawienia kart w domu w ostatecznym rozrachunku utrudniają skuteczną ewidencję obecności pracowników i rozliczenie pracy. Zastosowanie techniki biometrycznej wyklucza te trudności.

W jaki sposób przedsiębiorca korzysta z gromadzonych danych?

Dane (rejestry RCP) mogą być pobierane z mobilnego systemu RCP na wiele sposobów, począwszy od użycia pendrive’a, poprzez sieć LAN, po całkowicie zdalną obsługę. Urządzenie posiadające statyczny adres IP oraz modem wysyła dane w dowolne miejsce poprzez technologię WAN. Wykorzystanie danych i zarządzanie nimi ułatwia autorskie oprogramowanie BIOFINGER/SW. Dzięki niemu możliwe jest generowanie raportów grupowych i indywidualnych, jak również eksport danych do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych.

Nasza firma Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS), opracowała mobilne urządzenie RCP i wspomniane oprogramowanie korzysta ze swojego kilkunastoletniego doświadczenia w branży zdobytego na polskim i europejskim rynku.Rok 2018  |  Autor PTC SECURITY SYSTEMS  |  Źródło: Opracowanie własne

Pozostałe artykuły branżowe:


 
 

Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy :-)