• Rejestracja Czasu Pracy.Policja w Dubaju
  • Rejestracja Czasu Pracy.Policja w Dubaju
  • Rejestracja Czasu Pracy.Policja w Dubaju
  • Rejestracja Czasu Pracy.Policja w Dubaju

 

Firma ZKTeco (dawniej ZKSoftware lub ZK Technology) dostarczyła biometryczne czytniki rozpoznania geometrii twarzy oraz linii papilarnych do elektronicznej ewidencji obecności pracowników i rejestracji czasu pracy dla ponad 15.000 pracowników Komendy Głównej Policji w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dubajska Policja zdecydowała się na zastosowanie biometrycznego rozwiązania do celów rejestracji czasu pracy w oparciu o czytniki biometryczne z serii iFace202 oraz oprogramowanie ZKTimeNet3.0 firmy ZKTeco, które zostanie wdrożone do gromadzenia danych o obecności pracowników w różnych lokalizacjach, z których w każdej zatrudnia się ponad 150 pracowników.

Czytniki biometryczne z serii iFace202 działają w oparciu o zaawansowany algorytm rozpoznania i dopasowania geometrii twarzy (cyfrowego obrazu twarzy), który może w szybki sposób dokonywać weryfikacji dopasowania jednego wzorca biometrycznego do wielu (1:N), nawet w odniesieniu do 1500 cyfrowych wzorców twarzy zapisanych w pamięci urządzenia.

Zastosowanie różnych metod identyfikacji – biometrycznej, obejmującej identyfikację twarzy i linii papilarnych (odcisków palców) oraz standardową identyfikację na podstawie kart zbliżeniowych RFID i kodów PIN, pozwala na uzyskanie bardzo dużej dokładności w prawidłowej identyfikacji tak dużej ilości pracowników.

Duża prędkość (800MHz) multi-biometrycznego procesora, a także wysoka rozdzielczość kamery termowizyjnej umożliwia szybką identyfikację nawet w ciemnym otoczeniu, przyczynia się do znacznej oszczędności czasu, a także komfortu użytkowania systemu Rejestracji Czasu Pracy przez pracowników.

Klient jest bardzo zadowolony z wdrożenia biometrycznego systemu rejestracji czasu pracy ze względu na jego dużą dokładność, wydajność oraz prędkość działania. Komenda Główna Policji w Dubaju planuje wdrożenie systemu RCP firmy ZKTeco w większej liczbie lokalizacji i liczy na długotrwałą współpracę, która umożliwi jej spełnienie wzrastających potrzeb.

 


Podziel się naszym artykułem branżowym

 

Rok 2015  |  Autor PTC SECURITY SYSTEMS  |  Źródło: ZKTeco

 

Pozostałe artykuły branżowe:


Podziel się proszę informacją o tej stronie! Dziękujemy :-)